missJustyna Rajczyk z Nowej Soli i Justyna Kaczmarek z Gorzowa Wielkopolskiego wystąpiły w półfinałowej gali Miss Polonia 2011, która odbyła się w sobotę w Hotelu Gołębiewski w Białymstoku. Niestety tylko jedna z nich mogła wejść do finału konkursu. Finalistką Miss Polonia 2011 została Nowosolanka Justyna Rajczyk - gratulujemy! Obie Justynki zaszczycą nas swoją obecnością podczas finału konkursu Miss Świata Parowozów Wolsztyn 2011, który odbędzie się 13 sierpnia w Wolsztynie na placu przy Parowozowni.

 

W sobotni wieczór grono jurorów wybrało 16 finalistek Miss Polonia 2011. Do grupy wybranych półfinalistek dołączą reprezentantki Polonii wybrane podczas eliminacji organizowanych w ramach konkursu Miss Polonia.

Poniżej prezentujemy grupę kandydatek, które wystąpią w finale Miss Polonia 2011:

- Benita Poniatowska

- Aleksandra Cielemęcka

- Mariola Rysik

- Sylwia Toczyńska

- Anna Krupa

- Beata Stelmaszczyk

- Dominika Kubacka

- Marcelina Firszt

- Marcela Chmielowska

- Agnieszka Śleziak

- Marcelina Zawadzka

- Magdalena Myczewska

- Katarzyna Grynfelder

- Justyna Grochala

- Justyna Rajczyk

- Anna Szczygielska

Wszystkim dziewczynom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w walce o koronę Miss Polonia.

Organizatorem Miss Polonia Województwa Lubuskiego jest Artur Skorupinski – dyrektor konkursu Miss Świata Parowozów w Wolsztynie.

Organizatorem półfinałowej gali konkursu Miss Polonia 2011 była Agencja Reklamowa ADMIS. Finał konkursu odbędzie się w grudniu w Łodzi, a bezpośrednią transmisję zapewni TVP2.

Zobacz także

Melaco produkuje stacje do dezynfekcji

Nowosolskie firmy odpowiadają na potrzeby rynku – firma Melaco, producent elementów do mebli i wyposażenia wnętrz stworzyła punkt do dezynfekcji rąk.

Więcej…

Komunikat Starosty Nowosolskiego

Starosta Nowosolski informuje, że od 25 maja br. nastąpi stopniowe przywrócenie bezpośredniej obsługi w Punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej i Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego. 

Więcej…

Pieluchy dla maluchów ze żłobka

W czwartek 21 maja do nowosolskiego żłobka dotarł transport 1000 sztuk pieluch dla najmłodszych dzieci.

Więcej…