odpady1Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska UM informuje,   że 5 października 2011 r. zostanie zorganizowany wywóz z terenu Nowej Soli odpadów wielkogabarytowych ( np. stare meble, zużyty sprzęt gospodarstwa domowego, pralki, piece, kuchenki z wyłączeniem lodówek, sprzętu elektrotechnicznego i elektrycznego ).

Wszyscy zainteresowani: mieszkańcy budynków komunalnych, spółdzielczych, wspólnot, domków jednorodzinnych ( nie dot. zakładów i przedsiębiorstw ) proszeni są o wystawienie sprzętów w w/w dniu przy zasiekach na kontenery oraz w miejsca dogodnego dojazdu dla firmy wywozowej.

U W A G A !!!

Wywóz odpadów wielkogabarytowych nastąpi tylko i wyłącznie z miejsc zgłoszonych telefonicznie do Urzędu ( do  5 października 2011 r.), pod nr tel (68) 459 03 39, (68) 459 03 31.

Zobacz także

Sesja Rady Miejskiej w Nowej Soli

30 stycznia 2020 r. o godzinie  10.00  w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Nowej Soli, odbędzie się sesja Rady Miejskiej.

Więcej…

Koperta, która ratuje życie

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Soli zachęca do wypełnienia tzw. koperty życia w której podaje się informacje dotyczące jej właściciela – dane osobowe, numer telefonu do bliskiej osoby, przebyte choroby, zażywane leki i uczulenia.

Więcej…

Prezydent dziękuje mieszkańcom za obdarzenie go zaufaniem

Miła niespodzianka czekała rano w piątek 24 stycznia odwiedzających miejskie targowisko - byli częstowani słodkościami z nowosolskiej cukierni.

Więcej…