jubileusze09.201124 września w Muzeum Miejskim w Nowej Soli odbył się jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego. W uroczystości wziął udział prezydent Wadim Tyszkiewicz i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Sławomir Wojciechowski. Szanowni Jubilaci: Teresa i Henryk Uchal, Wanda i Józef Gwiazda, Zofia i Wacław Buczyńscy, Halina i Wiesław Lipińscy, Marianna i Edward Patyk, Irena i Stanisław Pawłowscy, Maria i Franciszek Rewus - otrzymali medale od prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. 

Zobacz także

Miasto planuje przebudowę skrzyżowania

Trwają rozbiórki pawilonów na skrzyżowaniu Kościuszki/Waryńskiego/Wojska Polskiego. W najbliższych tygodniach ma zostać ogłoszony przetarg na jego przebudowę, po której skrzyżowanie to bedzie bardziej przyjazne dla kierowców. W ramach tej inwestycji zajdą znaczące zmiany:

Więcej…

Konkurs ofert na świadczenie usług opiekuńczych

Ogłaszamy otwarty konkurs ofert na powierzenie zadań Gminy Nowa Sól – Miasto organizacjom pozarządowym - świadczenie usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania osób wymagających pomocy od poniedziałku do piątku oraz soboty, niedziele i święta, osobom, które ze względu na stan zdrowia takiej opieki wymagają na terenie Gminy Nowa Sól - Miasto w okresie od 01.12.2019 r. do 31.12.2019 r.”

Więcej…

Sesja Rady Miejskiej

13 listopada 2019 r. o godzinie  19.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Nowej Soli odbędzie się sesja Rady Miejskiej

Więcej…