Nowosolski Sztab WOŚP zaprasza na imprezę otwartą, na której wystąpią zespoły taneczne TIGA, GAMIX i SKORPION. Swój program zaprezentuje Warsztat Terapii Zajęciowej, a o dawkę dobrej muzyki zadbają zespoły GEDIA Blues Band, Wesoły Początek Radości oraz Attic Noises.

Pokaz talentów, liczne atrakcje dla najmłodszych i nie tylko! Nie zabraknie również Licytacji, podczas których będzie można wylicytować gadżety WOŚP i fanty.
Startujemy w dniu Finału o godz. 15.00 na Hali Sportowej CKZiU "Elektryk". Zapraszamy wszystkich mieszkańców Nowej Soli i okolic!

 

W niedzielę, 13 stycznia  od godz. 9.00 wolontariusze WOŚP kwestować będą na ulicach Nowej Soli. O godz. 11.00 zaplanowano pokaz w Parku Wodnym. O godz. 15.00 zacznie się impreza otwarta w hali sportowej CKZiU "Elektryk". Będą atrakcje i licytacje. Wylicytować będzie można m. in. gadżety WOŚP, kolację z Patrykiem Dudkiem, piłkę z autografem Zbigniewa Bońka, vouchery na usługi kosmetyczne, fryzjerskie oraz motoryzacyjne, kosze ze słodyczami.

Włączamy się do WOŚP- pomaganie jest dziecinnie proste! Zapraszamy do hali Elektryka po godzinie 16.00 gdzie będzie można wylicytować wycieczkę rowerową z prezydentem Tyszkiewiczem po Nowej Soli albo...trening na siłowni, podczas którego prezydent Tyszkiewicz będzie trenerem personalnym. Liczymy na Ciebie!

Program w Nowej Soli:

15.00 Rozpoczęcie

15.10 Zespoły muzyczne pod kierunkiem Artura Niemca

15.40 Licytacja

16.00 Występy taneczne zespołów TIGA i GAMIX 16.20 Licytacja

16.35 Wystąpi Warsztat Terapii Zajęciowej

17.00 Licytacja

17.20 Występ taneczny zespołu SKORPION

17.30 Talent Show – Pokaz talentów

17.40 Licytacja

17.50 Talent Show – Pokaz talentów

18.00 Licytacja

18.20 Występ zespołu Attic Noises

18.55 Licytacja

19.15 Występ zespołu Gedia Blues Band

19.45 Licytacja

20.00 Występ zespołu Wesoły Początek Radości

 

 

13 stycznia 2019 r. POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

W realizacji celu 27. Finału WOŚP Fundacja skupi się przede wszystkim na zakładach diagnostyki specjalistycznej – zwłaszcza obrazowej, radiologicznej oraz laboratoryjnej. W zależności od wyników zbiórki Zarząd Fundacji może zdecydować także o realizacji próśb dotyczących pomocy w większych inwestycjach, jak chociażby wsparcie w wyposażeniu centralnych sterylizatorni czy pracowni MRI. W głównej mierze zbiórka ma jednak umożliwić podniesienie standardu wyposażenia. Do szpitali trafić mają tak  zaawansowane urządzenia jak chociażby: rezonanse magnetyczne, tomografy komputerowe, aparaty do diagnostyki RTG (w tym aparaty mobilne), wysokiej klasy ultrasonografy, echokardiografy czy sprzęt endoskopowy z torem wizyjnym dla gastroenterologii.

 

Zobacz także

Wakacje w mieście 2019

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje w mieście! Sprawdź jakie atrakcje przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży z nowosolskich szkół.

Więcej…

Zapraszamy do składania ofert

Prezydenta Miasta Nowa Sól zaprasza do składania ofert na najem pawilonu handlowego nr 1, o powierzchni użytkowej 15,39 m2, zlokalizowanego na skwerze przy zbiegu ulic Wandy i Jaracza ( działka nr 303/4, obręb 3 miasta Nowa Sól ), z przeznaczeniem na działalność handlową polegającą na sprzedaży kwiatów, wiązanek, wieńców, zniczy, akcesoriów nagrobkowych  i dekoracyjnych, nagrobków oraz innych o podobnym przeznaczeniu.

Więcej…

Najlepsi nowosolscy uczniowie

Wielkie brawa dla uczniów nowosolskich szkół  którzy w roku szkolnych 2018/2019 uzyskali najlepsze wyniki w nauce mając przy tym najwyższe osiągnięcia w olimpiadach i konkursach.

Więcej…