Jak co roku Korowód Święta Solan rozpocznie nasze trzydniowe święto miasta, które w tym roku odbędzie się w dniach 14-16 czerwca.

Jest on integralną częścią imprezy, budzi emocje i wielką ciekawość nowosolan. W korowodzie do tej pory brali udział przede wszystkim uczniowie szkół oraz słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Młodzieżowa Orkiestra Elektryk. Chcielibyśmy w tym roku zaprosić do udziału w korowodzie grupy sportowe, taneczne, plastyczne, aktorskie, koła zainteresowań – jednym słowem wszystkich tych, którzy wzbogacą swoją obecnością nasz przemarsz, który w tym roku idzie pod hasłem „żyj kolorowo”. Barwny pochód ulicami naszego miasta w piątek 14 czerwca, będzie jedną z wielu atrakcji Święta Solan, a dzięki Państwa udziałowi, na pewno niezapomnianą. Czekam na Wasze zgłoszenia do 8 maja na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia!

Oficjalne logo Korowodu Solan 2019

 

Zobacz także

Najlepsi nowosolscy uczniowie

Wielkie brawa dla uczniów nowosolskich szkół  którzy w roku szkolnych 2018/2019 uzyskali najlepsze wyniki w nauce mając przy tym najwyższe osiągnięcia w olimpiadach i konkursach.

Więcej…

Wybory ławników Sądów Powszechnych

Urząd Miejski w Nowej Soli informuje, że w związku z wyborem ławników na kadencję 2020-2023, w terminie do 30 czerwca 2019 roku uprawnione podmioty mogą zgłaszać radom gmin kandydatów

Więcej…

My rocznik 89'

Prezydent Wadim Tyszkiewicz wziął udział w piątek 7 czerwca w debacie: My-rocznik ’89” poświęconej 30-leciu Wolnej Polski i 15-leciu w Unii Europejskiej, w której żyjemy od urodzenia. Debata odbyła się w Liceum Ogólnokształcącym imienia Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

Więcej…