Jak co roku Korowód Święta Solan rozpocznie nasze trzydniowe święto miasta, które w tym roku odbędzie się w dniach 14-16 czerwca.

Jest on integralną częścią imprezy, budzi emocje i wielką ciekawość nowosolan. W korowodzie do tej pory brali udział przede wszystkim uczniowie szkół oraz słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Młodzieżowa Orkiestra Elektryk. Chcielibyśmy w tym roku zaprosić do udziału w korowodzie grupy sportowe, taneczne, plastyczne, aktorskie, koła zainteresowań – jednym słowem wszystkich tych, którzy wzbogacą swoją obecnością nasz przemarsz, który w tym roku idzie pod hasłem „żyj kolorowo”. Barwny pochód ulicami naszego miasta w piątek 14 czerwca, będzie jedną z wielu atrakcji Święta Solan, a dzięki Państwa udziałowi, na pewno niezapomnianą. Czekam na Wasze zgłoszenia do 8 maja na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia!

Oficjalne logo Korowodu Solan 2019

 

Zobacz także

Nowosolska Paczka zagra ponownie!

15 września na Wodnym Świecie Nowosolska Paczka ponownie zagra dla dzieci z regionu. Do akcji włącza się prezydent Wadim Tyszkiewicz.

Więcej…

Bezpłatne badania słuchu

KIND Aparaty Słuchowe w poniedziałek  26 sierpnia 2019 roku zaprasza wszystkich mieszkańców Nowej Soli do nowoczesnego, mobilnego studia na bezpłatne badania słuchu.

Więcej…

Zapraszamy na obchody wydarzeń sierpniowych „Gorzów82”

31. sierpnia 1982 to niezwykle ważna data w historii Gorzowa. W tym dniu odbyła się największa opozycyjna demonstracja na terenie powojennej ziemi lubuskiej.

Więcej…