Dziś prezydent Wadim Tyszkiewicz podziękował panu Michałowi Romanowskiemu, strażnikowi Służby Więziennej w Krzywańcu, który przyczynił się do ujęcia sprawcy zniszczenia nowego przystanku autobusowego.

Prezydent napisał w podziękowaniu: "Pragnę serdecznie podziękować za Pańską wzorową postawę, którą wykazał się Pan informując Policję o akcie wandalizmu, którego dokonał chuligan niszcząc szyby nowosolskich wiat przystankowych. Prawdziwie obywatelska i godna pochwały postawa którą wykazał się Pan nie pozostając obojętnym na agresję i wandalizm przyczyniły się do ujęcia chuligana. Dzięki Pańskiemu rozsądkowi, szybkości działania i odwadze sprawca nie uniknie odpowiedzialności za czyny których się dopuścił. Udowodnił Pan także, że nawet w czasie wolnym od służby, najważniejsze jest zapewnienie bezpieczeństwa. Mając w pamięci Pańską postawę jestem pewien, że również podczas wykonywania obowiązków służbowych strażnika Służby Więziennej w Krzywańcu, z równie wielkim zaangażowaniem będzie Pan realizował swoje zadania. Życzę Panu sukcesów także w życiu prywatnym."

Zobacz także

Wizyta wicemarszałka Tomczyszyna

W poniedziałek 6 lipca wicemarszałek województwa lubuskiego Stanisłwa Tomczyszyn był gościem prezydenta Jacka Milewskiego.

Więcej…

24 flis dotarł do Nowej Soli

W poniedziałek 6 lipca 24 Flis Odrzański Uraz - Szczecin zawitał do Nowej Soli. To flis szczególny, ponieważ został ochrzczony imieniem jego założycielki i wytrwałej organizatorki, Elżbiety Marszałek.

Więcej…

Powstanie nowy Park Interior

Czy Nowa Sól ma szansę stać się stolicą startupów województwa lubuskiego? To bardzo prawdopodobne!

Więcej…