Dziś prezydent Wadim Tyszkiewicz podziękował panu Michałowi Romanowskiemu, strażnikowi Służby Więziennej w Krzywańcu, który przyczynił się do ujęcia sprawcy zniszczenia nowego przystanku autobusowego.

Prezydent napisał w podziękowaniu: "Pragnę serdecznie podziękować za Pańską wzorową postawę, którą wykazał się Pan informując Policję o akcie wandalizmu, którego dokonał chuligan niszcząc szyby nowosolskich wiat przystankowych. Prawdziwie obywatelska i godna pochwały postawa którą wykazał się Pan nie pozostając obojętnym na agresję i wandalizm przyczyniły się do ujęcia chuligana. Dzięki Pańskiemu rozsądkowi, szybkości działania i odwadze sprawca nie uniknie odpowiedzialności za czyny których się dopuścił. Udowodnił Pan także, że nawet w czasie wolnym od służby, najważniejsze jest zapewnienie bezpieczeństwa. Mając w pamięci Pańską postawę jestem pewien, że również podczas wykonywania obowiązków służbowych strażnika Służby Więziennej w Krzywańcu, z równie wielkim zaangażowaniem będzie Pan realizował swoje zadania. Życzę Panu sukcesów także w życiu prywatnym."

Zobacz także

Najlepsi nowosolscy uczniowie

Wielkie brawa dla uczniów nowosolskich szkół  którzy w roku szkolnych 2018/2019 uzyskali najlepsze wyniki w nauce mając przy tym najwyższe osiągnięcia w olimpiadach i konkursach.

Więcej…

Wybory ławników Sądów Powszechnych

Urząd Miejski w Nowej Soli informuje, że w związku z wyborem ławników na kadencję 2020-2023, w terminie do 30 czerwca 2019 roku uprawnione podmioty mogą zgłaszać radom gmin kandydatów

Więcej…

My rocznik 89'

Prezydent Wadim Tyszkiewicz wziął udział w piątek 7 czerwca w debacie: My-rocznik ’89” poświęconej 30-leciu Wolnej Polski i 15-leciu w Unii Europejskiej, w której żyjemy od urodzenia. Debata odbyła się w Liceum Ogólnokształcącym imienia Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

Więcej…