Dziś prezydent Wadim Tyszkiewicz podziękował panu Michałowi Romanowskiemu, strażnikowi Służby Więziennej w Krzywańcu, który przyczynił się do ujęcia sprawcy zniszczenia nowego przystanku autobusowego.

Prezydent napisał w podziękowaniu: "Pragnę serdecznie podziękować za Pańską wzorową postawę, którą wykazał się Pan informując Policję o akcie wandalizmu, którego dokonał chuligan niszcząc szyby nowosolskich wiat przystankowych. Prawdziwie obywatelska i godna pochwały postawa którą wykazał się Pan nie pozostając obojętnym na agresję i wandalizm przyczyniły się do ujęcia chuligana. Dzięki Pańskiemu rozsądkowi, szybkości działania i odwadze sprawca nie uniknie odpowiedzialności za czyny których się dopuścił. Udowodnił Pan także, że nawet w czasie wolnym od służby, najważniejsze jest zapewnienie bezpieczeństwa. Mając w pamięci Pańską postawę jestem pewien, że również podczas wykonywania obowiązków służbowych strażnika Służby Więziennej w Krzywańcu, z równie wielkim zaangażowaniem będzie Pan realizował swoje zadania. Życzę Panu sukcesów także w życiu prywatnym."

Zobacz także

Nowosolska Paczka zagra ponownie!

15 września na Wodnym Świecie Nowosolska Paczka ponownie zagra dla dzieci z regionu. Do akcji włącza się prezydent Wadim Tyszkiewicz.

Więcej…

Bezpłatne badania słuchu

KIND Aparaty Słuchowe w poniedziałek  26 sierpnia 2019 roku zaprasza wszystkich mieszkańców Nowej Soli do nowoczesnego, mobilnego studia na bezpłatne badania słuchu.

Więcej…

Zapraszamy na obchody wydarzeń sierpniowych „Gorzów82”

31. sierpnia 1982 to niezwykle ważna data w historii Gorzowa. W tym dniu odbyła się największa opozycyjna demonstracja na terenie powojennej ziemi lubuskiej.

Więcej…