Nowosolski MOSiR informuje, że w sobotę 25 maja 2019 r., organizuje bieg uliczny Półmaraton Solan. Od godziny 15.00 do 20.00 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

W związku z tym nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym w godz. 15.00 – 20.00 na następujących ulicach: Al. Wolności (start i meta), Portowa, Korzeniowskiego, Żwirki i Wigury, Witosa, Głowackiego, Św. Barbary, Parkowa, Kościuszki, Przemysłowa i Wojska Polskiego wg załączonej mapki).
Ulica Aleja Wolności zamknięta będzie całkowicie w godz. 10.00 – 20.00.
Mając na uwadze bezpieczeństwo startujących biegaczy prosimy o uwzględnienie przejazdów na trasie rozgrywanego biegu. Za utrudnienia w ruchu pojazdów przepraszamy.

MAPKA

Zobacz także

Nowosolska Paczka zagra ponownie!

15 września na Wodnym Świecie Nowosolska Paczka ponownie zagra dla dzieci z regionu. Do akcji włącza się prezydent Wadim Tyszkiewicz.

Więcej…

Bezpłatne badania słuchu

KIND Aparaty Słuchowe w poniedziałek  26 sierpnia 2019 roku zaprasza wszystkich mieszkańców Nowej Soli do nowoczesnego, mobilnego studia na bezpłatne badania słuchu.

Więcej…

Zapraszamy na obchody wydarzeń sierpniowych „Gorzów82”

31. sierpnia 1982 to niezwykle ważna data w historii Gorzowa. W tym dniu odbyła się największa opozycyjna demonstracja na terenie powojennej ziemi lubuskiej.

Więcej…