Od poniedziałku 23 września Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowej Soli znajduje się w budynku Środowiskowego Hufca Pracy przy ul. Staszica 1A w Nowej Soli (przy wiadukcie).

W najbliższym czasie mogą wystąpić trudności z połączeniami telefonicznymi na numery stacjonarne. Centrum uruchomiło numery tymczasowe.

O przeprowadzce PCPR w Nowej Soli starostwo informuje już od kilku tygodni. Plan związany ze zmianą adresu udało się zrealizować w 100 procentach. Od poniedziałku 23 września Centrum pracuje już w nowej siedzibie. Biura znajdują się na parterze budynku ŚHP przy ul. Staszica 1A.

Jak poinformowała dyrekcja PCPR, z przyczyn niezależnych w najbliższym czasie mogą wystąpić problemy z połączeniami na numery stacjonarne. Pracownicy ośrodka będą dostępni pod numerami komórkowymi:

   - Sprawy opiekuńczo-wychowawcze – koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej 660 046 874
   - Rodziny zastępcze, psycholog, pedagog – 660 046 958
   - Rehabilitacja społeczna i inne – 692 827 334

źródło: Powiat Nowosolski

 

Zobacz także

Konkurs: 9 miesięcy pełnych miłości

Dział profilaktyki i promocji zdrowia w Urzędzie Miejskim w Nowej Soli zaprasza kobiety w ciąży zamieszkujące na terenie Nowej Soli do udziału w konkursie fotograficznym „9 miesięcy pełnych miłości”.

Więcej…

MOPS w nowym budynku

Zakończyła się przebudowa budynku dawnej SP2 na potrzeby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Od kilku dni pracownicy MOPS pracują już w nowym budynku.

Więcej…

Wizyta wicemarszałka Tomczyszyna

W poniedziałek 6 lipca wicemarszałek województwa lubuskiego Stanisłwa Tomczyszyn był gościem prezydenta Jacka Milewskiego.

Więcej…