Spotkajmy się w Środowiskowym Domu Samopomocy, aby:- porozmawiać o zdrowiu psychicznym, mieć wiedzę, gdzie można uzyskać pomoc będąc w kryzysie zdrowia psychicznego, poznać osoby, które nie boją się mówić o zdrowiu psychicznym, poznać miejsce, które służy osobom doświadczającym zaburzeń psychicznych.

Czekamy na osoby, którym ciężko wyjść z izolacji, ze względu na swoje doświadczenie choroby psychicznej czują się lekceważone, dyskryminowane, samotne...

Czekamy też na osoby, które nie wiedzą jak pomóc osobie będącej w kryzysie choroby psychicznej, nie wiedzą gdzie szukać tej pomocy, nie mają odwagi mówić o chorobie osoby bliskiej w swoim środowisku ...

Obiecujemy spędzić ten czas w miłej atmosferze, przy słodkim poczęstunku, będą też gry stolikowe oraz mini wystawa naszych prac.

Gdzie?

Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Muzealna 46 (Park Odra)

Kiedy?

10 października 2019 r. (czwartek), w godzinach 10 - 17

Z A P R A S Z A M Y

 

Zobacz także

Rozbudowa żłobka na finiszu

Finalizujemy rozbudowę nowosolskiego żłobka - jesteśmy na etapie odbiorów końcowych robót budowlanych. W przyszłym tygodniu będą przeprowadzane kontrole Sanepidu i Straży Pożarnej, po ich pozytywnym wynikach, wystąpimy do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego o pozwolenie na użytkowanie.

Więcej…

Przystępujemy do wyburzenia wieży

Urząd Miejski w Nowej Soli informuje, że 25 listopada rozpocznie się rozbiórka wieży znajdującej się na terenie byłej fabryki nici Odra. W związku z tym, nastąpią utrudnienia w ruchu na obszarze sąsiadującym z terenem budowy.

Więcej…

Dzien Pracownika Socjalnego

21 listopada obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego. Wszystkim pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Soli, za ich trudną i ciężką pracę oraz niesienie pomocy potrzebującym, ale przede wszystkim za wrażliwość i odporność – w dniu ich święta - dziękujemy.

Więcej…