Spotkajmy się w Środowiskowym Domu Samopomocy, aby:- porozmawiać o zdrowiu psychicznym, mieć wiedzę, gdzie można uzyskać pomoc będąc w kryzysie zdrowia psychicznego, poznać osoby, które nie boją się mówić o zdrowiu psychicznym, poznać miejsce, które służy osobom doświadczającym zaburzeń psychicznych.

Czekamy na osoby, którym ciężko wyjść z izolacji, ze względu na swoje doświadczenie choroby psychicznej czują się lekceważone, dyskryminowane, samotne...

Czekamy też na osoby, które nie wiedzą jak pomóc osobie będącej w kryzysie choroby psychicznej, nie wiedzą gdzie szukać tej pomocy, nie mają odwagi mówić o chorobie osoby bliskiej w swoim środowisku ...

Obiecujemy spędzić ten czas w miłej atmosferze, przy słodkim poczęstunku, będą też gry stolikowe oraz mini wystawa naszych prac.

Gdzie?

Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Muzealna 46 (Park Odra)

Kiedy?

10 października 2019 r. (czwartek), w godzinach 10 - 17

Z A P R A S Z A M Y

 

Zobacz także

Powstanie nowy Park Interior

Czy Nowa Sól ma szansę stać się stolicą startupów województwa lubuskiego? To bardzo prawdopodobne!

Więcej…

Grant dla noclegowni

Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta – Koło Nowosolskie od lat realizuje dla Miasta Nowa Sól zadanie prowadzenia Noclegowni dla bezdomnych.

Więcej…

Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej

Urząd Miejski w Nowej Soli informuje, że w ramach kolejnego etapu kampanii: "Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej" mającej na celu promocję obronności oraz służby wojskowej, w dniach 13-14 lipca 2020 r.

Więcej…