Prezydent Miasta Nowa Sól ogłasza trzy otwarte konkursy ofert.

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację w 2020r. zadań publicznych przez organizacje pozarządowe w zakresie Kultury.

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację w 2020r. zadań publicznych przez organizacje pozarządowe w zakresie Kultury fizycznej i turystyki.

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację w 2020r. zadań publicznych przez organizacje pozarządowe w zakresie Pomocy społecznej i ochrony zdrowia.

 

Zobacz także

Zapraszamy do konkursów!

Nowa Sól kocha rowery -  jesteśmy przecież Rowerową Stolicą Polski 2019! Zapraszamy Państwa do rowerowych konkursów, w których można wygrać ciekawe nagrody: rowery oraz….kolację z prezydentem Jackiem Milewskim.

Więcej…

Mandaty za brak maseczki

W województwie lubuskim odnotowano w ostatnim czasie znaczący wzrost zakażeń SARS-CoV-2. Obserwujemy również niepokojący trend coraz słabszego przestrzegania obostrzeń sanitarnych dotyczących zasad bezpieczeństwa, higieny i zachowania dystansu społecznego.

Więcej…

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację w 2020 r. zadania publicznego pn. Puchar Polski Piłki Ręcznej na szczeblu wojewódzkim.

Więcej…