Prezydent Miasta Nowa Sól ogłasza trzy otwarte konkursy ofert.

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację w 2020r. zadań publicznych przez organizacje pozarządowe w zakresie Kultury.

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację w 2020r. zadań publicznych przez organizacje pozarządowe w zakresie Kultury fizycznej i turystyki.

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację w 2020r. zadań publicznych przez organizacje pozarządowe w zakresie Pomocy społecznej i ochrony zdrowia.

 

Zobacz także

Podziękowania za pracę w Radzie Społecznej ORL

Prezydent Jacek Milewski oraz wiceprezydent Natalia Walewska-Wojciechowska, podziękowali członkom Rady Społecznej przy Ośrodku Rehabilitacji Leczniczej za pracę.

Więcej…

Świąteczna wizyta u Emerytów i Rencistów

Okres noworoczny  to czas pełen radości, piękna, refleksji i marzeń. Magia świąt Bożego Narodzenia polega także na tym, że więcej czasu spędzamy z bliskimi i znajomymi. To czas wzajemnych odwiedzin, dzielenia się opłatkiem, składania sobie życzeń.

Więcej…

Spotkanie z wykonawcą budowy wałów przeciwpowodziowych

Z inicjatywy firmy Sinohydro Corporation Limited, odbyło się w nowosolskim Urzędzie Miejskim spotkanie robocze w związku z rozpoczętą inwestycją przeciwpowodziową na terenie miasta Nowa Sól.

Więcej…