Informacja dla Par, które w 2020 roku obchodzą jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego: Szanowni Państwo, w bieżącym roku organizowana będzie przez Urząd Stanu Cywilnego w Nowej Soli uroczystość Jubileuszu 50-lecia Pożycia Małżeńskiego.

W związku z tym uprzejmie informuje o możliwości zgłaszania udziału w Jubileuszu oraz wyrażenia zgody na wystąpienie do Wojewody Lubuskiego z inicjatywą o odznaczenie Medalem z Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
W tym celu proszę o kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Nowej Soli osobiście, w godzinach pracy urzędu, elektronicznie: e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr 68 459 03 65 w nieprzekraczalnym terminie do 31 stycznia 2020 roku.

Zobacz także

Zapraszamy do konkursów!

Nowa Sól kocha rowery -  jesteśmy przecież Rowerową Stolicą Polski 2019! Zapraszamy Państwa do rowerowych konkursów, w których można wygrać ciekawe nagrody: rowery oraz….kolację z prezydentem Jackiem Milewskim.

Więcej…

Mandaty za brak maseczki

W województwie lubuskim odnotowano w ostatnim czasie znaczący wzrost zakażeń SARS-CoV-2. Obserwujemy również niepokojący trend coraz słabszego przestrzegania obostrzeń sanitarnych dotyczących zasad bezpieczeństwa, higieny i zachowania dystansu społecznego.

Więcej…

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację w 2020 r. zadania publicznego pn. Puchar Polski Piłki Ręcznej na szczeblu wojewódzkim.

Więcej…