Prezydent Jacek Milewski po konsultacji z wiceprezydent Natalią Walewską-Wojciechowską oraz skarbnik Izabelą Piastą podjął decyzję, że opłaty za miesiąc marzec dla kupców prowadzących działalność handlową na Targowisku Miejskim będą proporcjonalnie zmniejszone o 60% za okres zamknięcia targowiska.

Zostanie także wydłużony termin płatności z 15 kwietnia do 30 czerwca bieżącego roku. Faktury zostaną wystawione na początku kwietnia.

Targowisko Miejskie zostanie uruchomione natychmiast po ustaniu zagrożenia wynikającego z epidemii koronawirusa. Prosimy Kupców handlujących na Targowisku Miejskim o zrozumienie dla podjętej, w trosce o zdrowie i życie naszych mieszkańców, decyzji.

 

Zobacz także

Otwarcia ofert w zamówieniach publicznych

W związku z ograniczeniami w  funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego, otwarcia ofert w ramach prowadzonych postępowań o udzielenia zamówienia publicznego są transmitowane on-line.

Więcej…

TELEPORADY - 7 dni w tygodniu!

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych teleporad w Stowarzyszeniu Relacja, z których może skorzystać każda osoba poszukująca szeroko rozumianego wsparcia.

Więcej…

Koronawirus - działania Straży Miejskiej

W związku z ogłoszeniem epidemii na obszarze Polski, nowosolska Straż Miejska w pierwszej kolejności realizuje powierzone zadania związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa  –  mają one nadany priorytet i są realizowane z pełnym zaangażowaniem posiadanych sił i środków.

Więcej…