Prezydent Jacek Milewski po konsultacji z wiceprezydent Natalią Walewską-Wojciechowską oraz skarbnik Izabelą Piastą podjął decyzję, że opłaty za miesiąc marzec dla kupców prowadzących działalność handlową na Targowisku Miejskim będą proporcjonalnie zmniejszone o 60% za okres zamknięcia targowiska.

Zostanie także wydłużony termin płatności z 15 kwietnia do 30 czerwca bieżącego roku. Faktury zostaną wystawione na początku kwietnia.

Targowisko Miejskie zostanie uruchomione natychmiast po ustaniu zagrożenia wynikającego z epidemii koronawirusa. Prosimy Kupców handlujących na Targowisku Miejskim o zrozumienie dla podjętej, w trosce o zdrowie i życie naszych mieszkańców, decyzji.

 

Zobacz także

Wizyta wicemarszałka Tomczyszyna

W poniedziałek 6 lipca wicemarszałek województwa lubuskiego Stanisłwa Tomczyszyn był gościem prezydenta Jacka Milewskiego.

Więcej…

24 flis dotarł do Nowej Soli

W poniedziałek 6 lipca 24 Flis Odrzański Uraz - Szczecin zawitał do Nowej Soli. To flis szczególny, ponieważ został ochrzczony imieniem jego założycielki i wytrwałej organizatorki, Elżbiety Marszałek.

Więcej…

Powstanie nowy Park Interior

Czy Nowa Sól ma szansę stać się stolicą startupów województwa lubuskiego? To bardzo prawdopodobne!

Więcej…