Przypominamy, że od 13 marca Urząd Miejski zawiesił bezpośrednią obsługę klientów (USC jest czynne, szczegóły znajdziesz TUTAJ) Druki wniosków są dostępne przy wejściu do UM od ulicy Piłsudskiego, tam też wystawiona jest skrzynka podawcza, do której możemy składać wnioski.

- druki wniosków można także pobrać z naszej strony internetowej: www.nowasol.pl
- możesz także zadzwonić do UM: sekretariat: 68 459 0 300, lub napisać: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz także

Otwarcia ofert w zamówieniach publicznych

W związku z ograniczeniami w  funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego, otwarcia ofert w ramach prowadzonych postępowań o udzielenia zamówienia publicznego są transmitowane on-line.

Więcej…

TELEPORADY - 7 dni w tygodniu!

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych teleporad w Stowarzyszeniu Relacja, z których może skorzystać każda osoba poszukująca szeroko rozumianego wsparcia.

Więcej…

Koronawirus - działania Straży Miejskiej

W związku z ogłoszeniem epidemii na obszarze Polski, nowosolska Straż Miejska w pierwszej kolejności realizuje powierzone zadania związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa  –  mają one nadany priorytet i są realizowane z pełnym zaangażowaniem posiadanych sił i środków.

Więcej…