Prezydent Jacek Milewski wraz ze współpracownikami spotkał się z dyrektor miejskiego żłobka oraz dyrektorami miejskich przedszkoli.

Podczas spotkania przekazano informacje o zaleceniach dotyczących ewentualnego otwarcia placówek. Prezydent Milewski zwraca się z prośbą do rodziców, aby w sprawach szczegółowych dotyczących organizacji pracy placówek, kontaktować się bezpośrednio z dyrektorami ośrodków, do których uczęszczają ich dzieci. Prezydent zobowiązał również dyrektorów do przedstawienia we wtorek 5 maja szczegółowych informacji o przygotowaniu placówek do przyjęcia dzieci zgodnie z nowymi zasadami. Mając na względzie rzecz najważniejszą – bezpieczeństwo najmłodszych nowosolan, ostateczną decyzję o terminie otworzenia i miejskich przedszkoli i żłobka podejmą dyrektorzy tych placówek. Będziemy Państwa informować o rozwoju sytuacji na bieżąco.

 

Zobacz także

Rehabilitacja doda ci skrzydeł!

Nowosolski Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej realizuje projekt: „Rehabilitacja doda Ci sił – wsparcie zagrożonych grup zawodowych w zakresie rehabilitacji medycznej dla osób powracających do pracy.”

Więcej…

Ważny komunikat MOPS

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Soli informuje o zasadach obsługi klientów w MOPS od 4 sierpnia 2020 r. do odwołania.

Więcej…

Nie żyje Ludwik Konopacki

W wieku 94 lat zmarł Ludwik Konopacki – nowosolanin, bohater wojenny, żołnierz Armii Krajowej a po wojnie łącznik zrzeszenia Wolność i Niezawisłość,  ostatni żyjący na naszym terenie Żołnierz Wyklęty. W 2015 roku  Rada Miejska oraz prezydent Nowej Soli złożyli na Jego ręce podziękowania za ofiarną działalność na rzecz budowy niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

Więcej…