We wtorek 5 maja prezydent Jacek Milewski spotkał się  z dyrektorami Miejskiego Żłobka oraz Miejskich Przedszkoli. Dyrektorzy przedstawili stan przygotowań placówek  do otwarcia w nowym reżimie sanitarnym.

Zdecydowano, że przedszkola zostaną otwarte w poniedziałek 11 maja. Dyrektorzy będą kontaktować się z rodzicami w sprawie szczegółów. Natomiast na dziś nie jesteśmy w stanie przewidzieć kiedy będziemy mogli otworzyć żłobek. Wynika to z zaleceń GIS i narzuconego reżimu sanitarnego. Dlatego jutro w tej sprawie odbędzie się kolejne spotkanie.

Zobacz także

Rehabilitacja doda ci skrzydeł!

Nowosolski Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej realizuje projekt: „Rehabilitacja doda Ci sił – wsparcie zagrożonych grup zawodowych w zakresie rehabilitacji medycznej dla osób powracających do pracy.”

Więcej…

Ważny komunikat MOPS

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Soli informuje o zasadach obsługi klientów w MOPS od 4 sierpnia 2020 r. do odwołania.

Więcej…

Nie żyje Ludwik Konopacki

W wieku 94 lat zmarł Ludwik Konopacki – nowosolanin, bohater wojenny, żołnierz Armii Krajowej a po wojnie łącznik zrzeszenia Wolność i Niezawisłość,  ostatni żyjący na naszym terenie Żołnierz Wyklęty. W 2015 roku  Rada Miejska oraz prezydent Nowej Soli złożyli na Jego ręce podziękowania za ofiarną działalność na rzecz budowy niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

Więcej…