Od poniedziałku 11 maja na Miejskim Targowisku będzie mogło przebywać jednocześnie 250 osób. Staramy się w ten sposób usprawnić ruch przed i na targowisku.

Przypominamy także, że na targowisku  można ponownie robić zakupy, należy jednak dostosować się do nowych zasad: - prowadzący działalność gospodarczą mogą wjechać na swoje stanowiska tylko do godziny 7.00 rano
- dostęp do Targowiska jest możliwy tylko jedną, wyznaczoną bramą od ulicy Królowej Jadwigi
- sprzedający na Targowisku jak i kupujący muszą bezwzględnie przestrzegać obowiązku zasłaniania ust i nosa
- kupujący maja obowiązek robienia zakupów w rękawiczkach jednorazowych – są one dostępne przy wejściu na Targowisko
- osoby w kolejkach do stoisk handlowych i czekający na wejście na Targowisko muszą bezwzględnie przestrzegać odstępu 2 metrów od siebie
- na Targowisku nie obowiązuje  zasada „godzin dla Seniorów” między godziną 10.00 a 12.00.

Zobacz także

Rehabilitacja doda ci skrzydeł!

Nowosolski Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej realizuje projekt: „Rehabilitacja doda Ci sił – wsparcie zagrożonych grup zawodowych w zakresie rehabilitacji medycznej dla osób powracających do pracy.”

Więcej…

Ważny komunikat MOPS

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Soli informuje o zasadach obsługi klientów w MOPS od 4 sierpnia 2020 r. do odwołania.

Więcej…

Nie żyje Ludwik Konopacki

W wieku 94 lat zmarł Ludwik Konopacki – nowosolanin, bohater wojenny, żołnierz Armii Krajowej a po wojnie łącznik zrzeszenia Wolność i Niezawisłość,  ostatni żyjący na naszym terenie Żołnierz Wyklęty. W 2015 roku  Rada Miejska oraz prezydent Nowej Soli złożyli na Jego ręce podziękowania za ofiarną działalność na rzecz budowy niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

Więcej…