Od czerwca wznawiamy dyżury psychologa w zakresie pomocy psychologicznej dla dzieci, młodzieży i rodziców.

Zapraszamy rodziców, którzy chcą pomóc sobie oraz swojemu dziecku w trudnych sytuacjach rodzinnych.
Czasami nagła zmiana zachowania bądź trudna sytuacja, z którą dziecko przestaje sobie radzić, budzi niepokój rodzica. Okazuje się, że dotychczas stosowane metody przestają działać, a rodzic jest bezsilny w obliczu nowej sytuacji.
Konsultacje psychologiczne dla rodziców pomogą odpowiedzieć na wiele nurtujących pytań dotyczących rozwoju dziecka, określić przyczynę zmiany zachowania oraz podjąć działania ukierunkowane na rozwiązanie zaistniałego problemu. Nasz psycholog postara się także pomóc w przejściu przez kryzysowe sytuacje, wynikające z rozwoju dziecka.
Po pomoc może również zgłosić się młodzież, która potrzebuje wsparcia psychologicznego. Wiemy jak okres dorastania czy nagła sytuacja, z którą nie umiemy sobie poradzić mogą być trudne. Jeśli coś cię przerasta i chciałbyś sobie pomóc to przyjdź!
Zapraszamy w każdy czwartek w godzinach 16.00 - 18.00 do Punktu Konsultacyjnego przy ul. Jaracza 1 w Nowej Soli
tel. 68/ 459 03 90.
Pomocy psychologicznej udziela Ewelina Boniszyn - od wielu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Nowej Soli, prowadzi swoją działalność "Centrum Pomocy Psychologicznej" w Zielonej Górze oraz od 2012 roku związana z pracą w punkcie konsultacyjnym w zakresie pomocy psychologicznej.
Pomoc udzielana jest bezpłatnie.

 

Zobacz także

17 września - Nowa Sól pamięta!

17 września obchodzimy dwie ważne dla naszego kraju daty. Tego dnia w roku 1939 doszło do napaści Rosji Sowieckiej na Polskę.

Więcej…

Rozpoczął się remont elewacji dworca PKP w Nowej Soli

Ostatnim elementem remontu dworca, który jest siedzibą Centrum Obsługi Pasażerów oraz Straży Miejskiej, jest remont elewacji budynku. 

Więcej…

Jedyny taki spływ kajakowy

Po raz czwarty odbył się Lubuski Integracyjny Spływ Kajakowy Olimpiad Specjalnych. Współorganizatorem był między innymi Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowej Soli.

Więcej…