W przedszkolu nr 5 przy ulicy Krętej zostały wykryte 3 zakażenia koronawirusem. W związku z tym przedszkole zostało zamknięte, a dzieci, rodzice oraz personel został skierowany na kwarantannę.

Apelujemy do mieszkańców o dostosowanie się do reżimu sanitarnego, który wciąż obowiązuje: zasłaniani ust i nosa w miejscach zamkniętych: np. sklepach, kościołach, urzędach. Zachowanie dystansu społecznego, częstym myciem rąk, dezynfekowaniu ich preparatami na bazie alkoholu. Przypominamy także, że w Nowej Soli w 16 miejscach zamontowane są stacje do dezynfekcji dłoni, zachęcamy do korzystania z nich.

Stacje znajdziecie państwo tutaj:

1.ul. Towarowa – przy centrum przesiadkowym,  Pl. Wyzwolenia – pasaż, ul. Zjednoczenia – PKO, teren przy rondzie im. Ojca Medarda,  ul. Królowej Jadwigi – przy targowisku,  Pl. Floriana – teren przy pomniku,  Promenada – przy lampie „pająk”, Skrzyżowanie ulic Witosa - Piłsudskiego ( miejsce po byłym słupie ogłoszeniowym ), Teren przy cmentarzu komunalnym – ul. Wandy,  ul. Zielonogórska – przy sklepach i przystankach komunikacji miejskiej,  ul. Jana Pawła II – na wysokości boiska „ORLIK” i sklepów,  os. Fredry - teren wewnątrz osiedla w okolicy klubu NSM,  Teren przy skrzyżowaniu ulic Głogowska - Paskowa, Park Krasnala – wejście główne,  Port przy wejściu na kładkę od strony Harcerskiej Górki, Targowisko – brama od ul. Sikorskiego.

12 porad jak się OCHRONIĆ przed koronawirusem

 

Zobacz także

Budowa ul. Słonecznikowej zakończona

Zakończyła się budowa ulicy Słonecznikowej na Starym Żabnie – wykonano jezdnię o szerokości 5,00 m i długości ok. 691 m wraz z chodnikami o szerokości 2 m.

Więcej…

Informacja o wynikach naboru w MZdOP

 INFORMACJA O WYNIKACH NABORU
REFERENT DS. ADMINISTRACYJNO – KSIĘGOWYCH
W MIEJSKIM ZESPOLE DO OBSŁUGI PRZEDSZKOLI W NOWEJ SOLI.

Więcej…

Zapraszamy na spacer po Nowej Soli

Przewodnicy Lubuscy zapraszają na bezpłatny spacer po Nowej Soli podczas którego uczestnicy będą poznawać ciekawe obiekty w mieście.

Więcej…