Walczymy o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2020 ! Zachęcamy Wszystkich do wzięcia udziału w oficjalnym treningu rowerowym w ramach ogólnopolskiej akcji Rowerowa Stolica Polski. W ramach ogłoszonego konkursu pn. „Trenuję i kręcę dla Nowej Soli…”, pierwsze 60 osób z największą ilością wykręconych kilometrów otrzyma nagrodę – udział w rejsie statkiem „Laguna” połączony z możliwością przejazdu rowerowego.

Zwycięzcy wyruszą w rejs 12 września! Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ.

W ubiegłym roku, w pierwszej edycji ogólnopolskiej rywalizacji gmin, miasto Nowa Sól zdobyło Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2019. W akcję zaangażowało się blisko 1.500 osób. Dzięki ich wielkiemu wysiłkowi No0wosolan, Lubuszan i osób z całej Polski udało się zdobyć ten prestiżowy tytuł. Wszystkim „kręcącym” raz jeszcze serdecznie dziękujemy!

W tym roku walczymy o to, aby Nowa Sól ponownie była Rowerową Stolicą Polski. Dlatego zachęcamy wszystkich do kręcenia kilometrów dla naszego miasta!

Co zrobić aby pomóc w wygraniu Pucharu?
Aby dołączyć do zabawy, wystarczy zainstalować na swoim smartfonie specjalną aplikację pn. Rowerowa Stolica Polski, jaką znajdziemy na sklepie Play (dla systemów Android) lub na sklepie Apple Store (dla systemów IOS). Jeżeli nie znajdziemy aplikacji w sklepie, możemy ściągnąć ją poprzez odczytanie kodu QR zamieszczonego TUTAJ: http://www.rowerowastolicapolski.pl/dolacz-do-rywalizacji. Po zainstalowaniu aplikacji, wybieramy Nową Sól i rozpoczynamy oficjalny trening. Aplikacja działa na terenie całego świata, dlatego każdy uczestnik, bez względu na miejsce, w którym przebywa, może kręcić kilometry dla Nowej Soli.
Przejechane rowerem kilometry przez wszystkich uczestników mogą dać nam zwycięstwo!
Już teraz rozpoczynamy wspólny oficjalny trening kończący się 16 sierpnia 2020. Przypominamy, że każdy kto weźmie udział w treningu, automatycznie bierze udział we wrześniowej rywalizacji!
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami zamieszczonymi na stronie www.rowerowastolicapolski.pl, gdzie przeczytamy o idei przyświecającej organizatorom, aktywności miast, czy też o aktualnym stanie punktowej rywalizacji pomiędzy miastami.

 

Zobacz także

Budowa ul. Słonecznikowej zakończona

Zakończyła się budowa ulicy Słonecznikowej na Starym Żabnie – wykonano jezdnię o szerokości 5,00 m i długości ok. 691 m wraz z chodnikami o szerokości 2 m.

Więcej…

Informacja o wynikach naboru w MZdOP

 INFORMACJA O WYNIKACH NABORU
REFERENT DS. ADMINISTRACYJNO – KSIĘGOWYCH
W MIEJSKIM ZESPOLE DO OBSŁUGI PRZEDSZKOLI W NOWEJ SOLI.

Więcej…

Zapraszamy na spacer po Nowej Soli

Przewodnicy Lubuscy zapraszają na bezpłatny spacer po Nowej Soli podczas którego uczestnicy będą poznawać ciekawe obiekty w mieście.

Więcej…