Zobacz także:

Podczas wakacji zapraszamy do biblioteki

W lipcu i sierpniu koniecznie przyjdź do Biblusia. Nie pożałujesz! Przygotowano tu dla Ciebie moc atrakcji! Z książkami i grami planszowymi.

Więcej…

Wielki zły lis i inne opowieści

Twórcy nominowanego do Oscara filmu "Ernest i Celestyna" tym razem zapraszają na wieś, która bynajmniej nie jest miejscem sielskiej ciszy i spokoju.

Więcej…

Kino Europa podczas wakacji

Kino Europa przy Nowosolskim Domu Kultury zaprasza na seanse podczas wakacji letnich. Bilety można kupić online lub w kasie kina.

Więcej…

5 czerwca pierwsze spotkanie edukacyjne pod hasłem: ,,O finansach w bibliotece"

We wtorek 5 czerwca o godz. 16.00 zapraszamy do czytelni regionalnej (I piętro) na pierwsze organizacyjne spotkanie z cyklu ,,O finansach w bibliotece".

Następne pięć będzie już miało charakter kursu internetowego, w czasie którego dowiemy się m.in. jak wykonać przelew przez internet, jak zarządzać budżetem domowym, w jaki sposób wybrać najlepszy dla nas bank i w jaki sposób kupić coś w internecie. Prowadzący spotkania wyjaśnią też, co trzeba zrobić, żeby założyć lokatę, wyliczyć ratę, ubezpieczyć mieszkanie i najdogodniej przeliczyć obcą walutę.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, przede wszystkim zapraszamy osoby w wieku od 50+.

Na zgłoszenia czekamy do 5 czerwca. Można to zrobić osobiście lub telefonicznie – Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Soli, ul. Bankowa 3, czytelnia regionalna (I piętro), tel. 68 355 34 28, wew. 22, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uwaga, ilość miejsc jest ograniczona!

Projekt realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej, zaś jego bezpośrednim wykonawcą jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

 

Instytucje kultury w mieście:

Nowosolski Dom Kultury

Kontakt:

ul. M. J. Piłsudskiego 49

Tel: +48 68 387 90 15

www.ndk.kom.pl

Muzeum Miejskie

Kontakt:

ul. Muzealna 20

Tel: +48 68 387 36 40

www.muzeum-nowasol.pl

Biblioteka Miejska

Kontakt:

ul. ul. Bankowa 3

Tel: +48 68 355 34 28

www.biblioteka.nowasol.pl

Państwowa Szkoła Muzyczna

Kontakt:

ul. Zjednoczenia 42

Tel: +48 68 387 36 05

psm.wer.pl/