Zobacz także:

Halina Grochowska w nowosolskiej Bibliotece

24 października (czwartek) zapraszamy na spotkanie z HALINĄ GROCHOWSKĄ, laureatką nagrody Lubuski Wawrzyn Literacki, autorką książek: ,,Pokłon”, ,,Poklask” i ,,Poprawiny”, przedstawiających losy repatriantów na Ziemiach Odzyskanych tuż po wojnie, a potem życie Polaków w PRL-owskiej rzeczywistości w latach 60., 70. i później.

Więcej…

Leśne pejzaże i leśne butelki

"Z natury rzeczy” - taki tytuł nosi wystawa, na otwarcie której chcielibyśmy serdecznie zaprosić 10 października o godz. 18.00 do Galerii pod Tekstem.

Więcej…

Nowosolskie Forum Organizacji Pozarządowych

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w wyjątkowym wydarzeniu: NOWOSOLSKIM FORUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Więcej…

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w wyjątkowym wydarzeniu: NOWOSOLSKIM FORUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Forum odbędzie się 22 PAŹDZIERNIKA 2019 r., w Nowosolskim Domu Kultury

Organizatorzy: Urząd Miejski w Nowej Soli, Stowarzyszenie Nowosolska Paczka, Fundacja na Rzecz Collegium Polonicum, patronat medialny: Tygodnik Krąg, partner: Nowosolski Dom Kultury

Jeśli działasz w stowarzyszeniu, fundacji, klubie, grupie nieformalnej, jesteś społecznikiem, wolontariuszem z terenu miasta Nowa Sól, angażujesz się aktywnie w sprawy społeczne, lokalne, lubisz pomagać , przyjdź i włącz się w działanie! Chcemy stworzyć przestrzeń do rozmowy i współpracy pomiędzy organizacjami, miejsca wymiany doświadczeń, kooperacji i łączenia potencjałów.

Tutaj znajdziesz PROGRAM i ZAPROSZENIE Zapraszamy do udziału do 3 osób ze stowarzyszenia/organizacji/fundacji.

Udział w Nowosolskim Forum wyłącznie po zgłoszeniu pod adresem mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 68 459 03 05 lub 68 459 03 27. W zgłoszeniu prosimy o podanie: "nazwy organizacji, imion i nazwisk osób uczestniczących, adresu do korespondencji, adresu mail/ nr telefonu"

Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 11 października. Zgłoszenie udziału jest wymagane do otrzymania wejściówki na spotkanie z Szymonem Hołownią.

Po spotkaniu z Szymonem Hołownią będzie możliwość zakupu książek:

„Boskie zwierzęta” – 40 zł

„Święci pierwszego kontaktu" – 35 zł 

„Instrukcja obsługi solniczki" – 25 zł 

Audiobook „Kato-botoks" – 30 zł 

Audiobook „Jak zostać świętym?" – 30 zł 

Książki są cegiełkami, z których dochód przeznaczony jest dla podopiecznych Fundacji Dobra Fabryka.

Płatność tylko gotówką!

 

Instytucje kultury w mieście:

Nowosolski Dom Kultury

Kontakt:

ul. M. J. Piłsudskiego 49

Tel: +48 68 387 90 15

www.ndk.kom.pl

Muzeum Miejskie

Kontakt:

ul. Muzealna 20

Tel: +48 68 387 36 40

www.muzeum-nowasol.pl

Biblioteka Miejska

Kontakt:

ul. ul. Bankowa 3

Tel: +48 68 355 34 28

www.biblioteka.nowasol.pl

Państwowa Szkoła Muzyczna

Kontakt:

ul. Zjednoczenia 42

Tel: +48 68 387 36 05

psm.wer.pl/