Zobacz także:

Zmiany w MBP

Od 1 lipca Tomasz Marek Jedraszak pełni obowiązki dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej.Pani Elżbieta Gonet przeszła na emeryturę.

Więcej…

Informacja dla czytelników MBP

Od poniedziałku 22 czerwca czytelnik Biblioteki Głównej, Filii i Biblioteki dla Dzieci może oddać i wypożyczyć zbiory w wypożyczalniach poszczególnych agend. Biblioteka obsługuje czytelników w dni powszednie od 9.00 do 17.00.

Więcej…

Kino Europa: (Nie)znajomi

"(Nie)znajomi" to wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę.

Więcej…

Od poniedziałku 22 czerwca czytelnik Biblioteki Głównej, Filii i Biblioteki dla Dzieci może oddać i wypożyczyć zbiory w wypożyczalniach poszczególnych agend. Biblioteka obsługuje czytelników w dni powszednie od 9.00 do 17.00.

W tych godzinach czynny jest parking. W soboty i niedziele Biblioteka jest nieczynna.

ZASADY KORZYSTANIA Z BIBLIOTEKI GŁÓWNEJ W OKRESIE PANDEMII
1.Wypożyczanie i zwroty zbiorów bibliotecznych odbywają się bez wolnego dostępu czytelników do księgozbioru. Można je wcześniej zamówić drogą mailową, telefoniczną lub przez konto biblioteczne czytelnika:
• drogą mailową na adres biblioteki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• telefoniczną : 68 3553428 w. 12
• przez konto biblioteczne czytelnika w e-katalogu:
- wejdź do katalogu on-line
- zaloguj się do konta -wymagane
- wyszukaj tytuł książki, płyty itd.
- wejdź do opisu wybranej pozycji
- potwierdź klikając w ikonkę z prawej strony [Dodaj na twoją półkę]
- w ten sam sposób dodaj kolejne pozycje
- następnie otwórz zakładkę Twoja półka
- zaznacz stronę klikając w kwadracik z lewej strony
- rozwiń zakładkę [Akcja] po prawej stronie
- wybierz opcję [Wyślij e-mail]
- w miejsce swojego adresu mailowego wpisz e-mail biblioteki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- wyślij zamówienie
• dostarczenie spisu książek osobiście

Czekamy na Wasze pytania
Codziennie można zwracać się do nas z pytaniami dotyczącymi funkcjonowania Biblioteki. Można to zrobić mailowo lub korzystając z naszego profilu facebookowego.
• Pytania związane z nową multiwyszukiwarką Integro, Wypożyczalnią Główną, Czytelnią i Czytelnią Regionalną prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• Pytania związane z dostępnością kodów do aplikacji Legimi oraz instrukcją logowania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Instytucje kultury w mieście:

Nowosolski Dom Kultury

Kontakt:

ul. M. J. Piłsudskiego 49

Tel: +48 68 387 90 15

www.ndk.com.pl

Muzeum Miejskie

Kontakt:

ul. Muzealna 20

Tel: +48 68 387 36 40

www.muzeum-nowasol.pl

Biblioteka Miejska

Kontakt:

ul. ul. Bankowa 3

Tel: +48 68 3553430

www.biblioteka.nowasol.pl

Państwowa Szkoła Muzyczna

Kontakt:

ul. Zjednoczenia 42

Tel: +48 68 387 36 05

psm.wer.pl/