Rząd rozpoczął proces powracania do normalności, również w sferze gospodarczej. W związku z tym Targowisko Miejskie w Nowej Soli będzie ponownie otwarte od środy 22 kwietnia, jednak na nowych zasadach i z ograniczeniami.

..

W związku z awarią połączenia z Rejestrem Stanu Cywilnego, z przyczyn niezależnych od USC w Nowej Soli, we wtorek 24 marca  nie będzie możliwe załatwienie spraw związanych z rejestracją stanu cywilnego oraz wydawaniem odpisów aktów stanu cywilnego.

Miasto wspiera uczniów – w porozumieniu z dyrektorami nowosolskich szkół podstawowych kupimy 46 komputerów do zdalnej nauki.

W związku z awarią połączenia z Rejestrem Stanu Cywilnego, z przyczyn niezależnych od USC w Nowej Soli, w dniu dzisiejszym nie będzie możliwe załatwienie spraw związanych z rejestracją stanu cywilnego oraz wydawaniem odpisów aktów stanu cywilnego.

Zobacz także:

Nowosolski pakiet wsparcia

8 kwietnia Rada Miejska w Nowej Soli przegłosowała projekt uchwały prezydenta Jacka Milewskiego w której uchwalono pomoc dla wszystkich naszych przedsiębiorców.

Więcej…

Informacje o koronawirusie. Co musisz wiedzieć.

Duże skupiska ludzi to środowisko sprzyjające rozprzestrzenianiu się koronawirusa i innych wirusów przenoszonych drogą kropelkową. Seniorze, jeżeli to możliwe, ogranicz przebywanie w miejscach publicznych i poproś bliskich o pomoc w codziennych czynnościach, takich jak zakupy, zaopatrzenie w leki, załatwianie spraw urzędowych i pocztowych.

Więcej…

Infolinia dotycząca zagrożenia koronawirusem

Telefoniczna Informacja Pacjenta – 800-190-590 – tu przez całą dobę uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.

Więcej…