YOUR TIME – OUR SPACE - ,,Twój Czas - Nasza Przestrzeń”: to europejski konkurs do którego Nowa Sól zaprasza artystów, twórców, pasjonatów sztuki STREET ARTu.

Jeżeli chcesz zaistnieć w naszej przestrzeni miejskiej jako autor i wykonawca kolejnego muralu z którym mieszkańcy mają ochotę się zaprzyjaźnić - odpowiedz na nasze zaproszenie. Nowa Sól jest otwarta na nowe, artystyczne i unikatowe wyzwanie a przestrzeń ok 600 m2 zabytkowej ściany kamienicy w centrum miasta, daje ogromne możliwości.
Chcesz mieć swój udział w powstaniu muralu? Zainteresuj naszą ofertą osoby, podmioty, grupy i środowiska dla których wykonanie takiego dzieła może być spełnieniem, pracą, zarobkiem i dobrą zabawą… zwieńczoną na pewno przyjaźnią z mieszkańcami miasta.
Zainteresowanych odsyłamy tutaj  http://nowasol.pl/…/4464-zapytanie-ofertowe-na-zaprojektowa…

Zobacz także:

Święto Solan 2019 już w ten weekend!

Od piątku 14 czerwca do niedzieli 16 czerwca zapraszamy na Święto Solan! W tym roku nie zabraknie atrakcji dla każdego: będą koncert gwiazd, występy formacji tanecznych, pokazy modeli pływających, nauka samoobrony dla kobiet, trening fitness na trampolinach, międzynarodowy turniej judo i wiele, wiele innych  atrakcji. Zaczniemy jak zawsze barwnym korowodem Solan - tym razem startujemy o godzinie 15.00 spod hali elektryka w kierunku placu Floriana. Żyj kolorowo-to temat tegorocznego korowodu.

Więcej…

Wieczór autorski z tomikiem poezji Elżbiety Bielskiej-Kajzer

W środę 12 czerwca o godz. 18.00 zapraszamy do Galerii pod Tekstem na spotkanie z wierszami Elżbiety Bielskiej-Kajzer.

Więcej…

Złota Rybka ponownie w Nowej Soli

9  czerwca  w Nowej Soli odbędą się największe w Europie zawody wędkarskie „Złota Rybka". Współorganizatorem zawodów, jest nowosolski Urząd Miasta.

Więcej…