9  czerwca  w Nowej Soli odbędą się największe w Europie zawody wędkarskie „Złota Rybka". Współorganizatorem zawodów, jest nowosolski Urząd Miasta.

Oficjalne otwarcie imprezy odbędzie się o godz. 8.00 na Harcerskiej Górce, a ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród i pucharów planowane jest między godziną 16.00 a 17.00. Serdecznie zapraszamy!
W zawodach wędkarskich „Złota Rybka” biorą udział zawodnicy, posiadający opłacona składkę członkowską i na ochronę i zagospodarowanie wód na 2019 rok.
Uczestnicy zawodów „Złota Rybka” podzieleni zostaną na 5 grup klasyfikacyjnych:
 I grupa - „Mini Złota Rybka” – dzieci w dwóch grupach wiekowych (do lat 10 i 11 – 14), klasyfikacja indywidualna, czas trwania zawodów 2 godziny. Zgłoszenia telefonicznie bądź mailowo do 31 maja. Dozwolony jest połów uklei.
 II grupa - Juniorzy U-18 (zawodnicy do lat 18). Klasyfikacja indywidualna, czas trwania zawodów 3 godziny. Zgłoszenia telefonicznie bądź mailowo do 31 maja. Dozwolony jest połów uklei.
 III grupa - Kobiety.  Klasyfikacja indywidualna, czas trwania zawodów 3 godziny. Zgłoszenia muszą zostać potwierdzone wpłatą opłaty startowej na konto Okręgu PZW w Zielonej Górze. Dozwolony jest połów uklei.
Zawodnicy z grupy I-III wędkować będą na zbiorniku wodnym Stara Odra w Przyborowie.
 IV grupa - Seniorzy. (Zawody pokazowe). Klasyfikacja indywidualna. Czas trwania zawodów 3 godziny. Połów uklei zabroniony. Terenem zawodów będzie rzeka Odra (ściana). Prawo startu w tej kategorii mają zawodnicy startujący w zawodach z cyklu „Grand Prix” Okręgu + zaproszeni goście. Ilość startujących zawodników ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą opłaty startowej na konto Okręgu PZW w Zielonej Górze. Dopuszcza się start kobiet i juniorów z Grand Prix Okręgu.
 V grupa – Drużyny. Rzeka Odra (główki). Po losowaniu nie ma możliwości zmiany główki. Startuje dowolna ilość 3-osobowych drużyn z kół PZW Okręgu Zielona Góra + zaproszone drużyny. Ilość drużyn ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą opłaty startowej na konto Okręgu PZW w Zielonej Górze.

R E G U L A M I N spławikowych zawodów wędkarskich „57 ZŁOTA RYBKA”

Zobacz także:

Wakacje w mieście

Wakacje w mieście nie muszą być nudne! Przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży bogatą ofertę zajęć sportowych, artystycznych czy edukacyjnych. Wszystkie zajęcia są bezpłatne i zaczynają się 1 lipca.

Więcej…

Uwaga, ważna informacja - WYBORY

W związku z prowadzonym remontem w budynku byłego Gimnazjum nr 3 przy ulicy Kasprowicza 8 informujemy, że:

Więcej…

Wspieramy akcję "kupuj lokalnie"

Nowa Sól włącza się do akcji Lubuskiego Centrum Produktu Regionalnego: „Wspieraj lubuskich producentów, kupuj lokalnie”, w której zachęca się do nabywania regionalnych produktów wytworzonych przez producentów z województwa lubuskiego.

Więcej…