9  czerwca  w Nowej Soli odbędą się największe w Europie zawody wędkarskie „Złota Rybka". Współorganizatorem zawodów, jest nowosolski Urząd Miasta.

Oficjalne otwarcie imprezy odbędzie się o godz. 8.00 na Harcerskiej Górce, a ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród i pucharów planowane jest między godziną 16.00 a 17.00. Serdecznie zapraszamy!
W zawodach wędkarskich „Złota Rybka” biorą udział zawodnicy, posiadający opłacona składkę członkowską i na ochronę i zagospodarowanie wód na 2019 rok.
Uczestnicy zawodów „Złota Rybka” podzieleni zostaną na 5 grup klasyfikacyjnych:
 I grupa - „Mini Złota Rybka” – dzieci w dwóch grupach wiekowych (do lat 10 i 11 – 14), klasyfikacja indywidualna, czas trwania zawodów 2 godziny. Zgłoszenia telefonicznie bądź mailowo do 31 maja. Dozwolony jest połów uklei.
 II grupa - Juniorzy U-18 (zawodnicy do lat 18). Klasyfikacja indywidualna, czas trwania zawodów 3 godziny. Zgłoszenia telefonicznie bądź mailowo do 31 maja. Dozwolony jest połów uklei.
 III grupa - Kobiety.  Klasyfikacja indywidualna, czas trwania zawodów 3 godziny. Zgłoszenia muszą zostać potwierdzone wpłatą opłaty startowej na konto Okręgu PZW w Zielonej Górze. Dozwolony jest połów uklei.
Zawodnicy z grupy I-III wędkować będą na zbiorniku wodnym Stara Odra w Przyborowie.
 IV grupa - Seniorzy. (Zawody pokazowe). Klasyfikacja indywidualna. Czas trwania zawodów 3 godziny. Połów uklei zabroniony. Terenem zawodów będzie rzeka Odra (ściana). Prawo startu w tej kategorii mają zawodnicy startujący w zawodach z cyklu „Grand Prix” Okręgu + zaproszeni goście. Ilość startujących zawodników ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą opłaty startowej na konto Okręgu PZW w Zielonej Górze. Dopuszcza się start kobiet i juniorów z Grand Prix Okręgu.
 V grupa – Drużyny. Rzeka Odra (główki). Po losowaniu nie ma możliwości zmiany główki. Startuje dowolna ilość 3-osobowych drużyn z kół PZW Okręgu Zielona Góra + zaproszone drużyny. Ilość drużyn ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą opłaty startowej na konto Okręgu PZW w Zielonej Górze.

R E G U L A M I N spławikowych zawodów wędkarskich „57 ZŁOTA RYBKA”

Zobacz także:

Święto Solan 2019 już w ten weekend!

Od piątku 14 czerwca do niedzieli 16 czerwca zapraszamy na Święto Solan! W tym roku nie zabraknie atrakcji dla każdego: będą koncert gwiazd, występy formacji tanecznych, pokazy modeli pływających, nauka samoobrony dla kobiet, trening fitness na trampolinach, międzynarodowy turniej judo i wiele, wiele innych  atrakcji. Zaczniemy jak zawsze barwnym korowodem Solan - tym razem startujemy o godzinie 15.00 spod hali elektryka w kierunku placu Floriana. Żyj kolorowo-to temat tegorocznego korowodu.

Więcej…

Wieczór autorski z tomikiem poezji Elżbiety Bielskiej-Kajzer

W środę 12 czerwca o godz. 18.00 zapraszamy do Galerii pod Tekstem na spotkanie z wierszami Elżbiety Bielskiej-Kajzer.

Więcej…

Złota Rybka ponownie w Nowej Soli

9  czerwca  w Nowej Soli odbędą się największe w Europie zawody wędkarskie „Złota Rybka". Współorganizatorem zawodów, jest nowosolski Urząd Miasta.

Więcej…