Nowosolskie Targi Pracy i Edukacji, które odbędą się 19 listopada 2019 roku w Hali Sportowej CKZiU Elektryk w Nowej Soli (ul. Piłsudskiego 61), to szansa na poznanie lokalnego rynku pracy, nawiązanie kontaktów, a możne nawet na podjęcie ważnych życiowych decyzji dotyczących wyboru ścieżki zawodowej.

Chcemy, aby Targi były wydarzeniem wyjątkowym i niezapomnianym, dlatego podczas tegorocznej edycji nie zabraknie warsztatów oraz konkursów z cennymi nagrodami.

Przygotowaliśmy także trzy strefy działań, w których odwiedzający znajdą ofertę skierowaną do swoich potrzeb.

    strefa edukacji - oferta szkół ponadpodstawowych z Powiatu Nowosolskiego - warsztaty dla uczniów szkół podstawowych
    strefa pracodawców - ok. 30 stanowisk pracodawców z Powiatu Nowosolskiego, ale także Zielonej Góry, Gorzowa Wlkp., a nawet z Warszawy i Wrocławia. Ta strefa dedykowana jest osobom bezrobotnym, poszukującym zatrudnienia oraz absolwentom - młodzieży z ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych, która za kilka miesięcy wejdzie na rynek pracy
    strefa inspiracji zawodowych - Strefa inspiracji zawodowych będzie nowością na tegorocznych Targach Pracy.  Eksperci będący w Strefie inspiracji zawodowych pomogą wyznaczyć cele oraz rozwiać wątpliwości związane z wyborem szkoły, kierunku, specjalizacji lub z dotychczasowym życiem zawodowym.

Wstęp wolny

PLAKAT

 

Zobacz także:

Grudniowa promocja na gadżety

Jak co roku przygotowaliśmy na grudzień promocję na gadżety promocyjne: -20% - to dobra okazja, aby zaopatrzyć się w niepowtarzalne przedmioty związane z Nową Solą.

Więcej…

ASF w powiecie nowosolskim

Uwaga aktualizacja! Zmienił się zasięg obszaru objęty ograniczeniami (kolor czerwony na mapie) oraz obszaru ochronnego (kolo żółty). Mapę ognisk i przypadków ASF oraz aktualny zasięg obszarów objętych restrykcjami (zgodnie z decyzją wykonawczą Komisji (UE) 2019/1952 z dnia 25 listopada 2019 r.), która dotyczy m.in. powiatu nowosolskiego, można na bieżąco obserwować TUTAJ

Więcej…

Maciej Jankowski pełni funkcję prezydenta Nowej Soli

Z dniem 5 listopada pełniącym funkcję prezydenta Miasta Nowa Sól został Maciej Jankowski. W środę 6 listopada wicewojewoda lubuski  Wojciech Perczak przywitał M. Jankowskiego w budynku Urzędu Miejskiego. W spotkaniu uczestniczyli także dyrektor generalny UM Jacek Milewski oraz przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Petreczko.

Więcej…