Nowosolskie Targi Pracy i Edukacji, które odbędą się 19 listopada 2019 roku w Hali Sportowej CKZiU Elektryk w Nowej Soli (ul. Piłsudskiego 61), to szansa na poznanie lokalnego rynku pracy, nawiązanie kontaktów, a możne nawet na podjęcie ważnych życiowych decyzji dotyczących wyboru ścieżki zawodowej.

Chcemy, aby Targi były wydarzeniem wyjątkowym i niezapomnianym, dlatego podczas tegorocznej edycji nie zabraknie warsztatów oraz konkursów z cennymi nagrodami.

Przygotowaliśmy także trzy strefy działań, w których odwiedzający znajdą ofertę skierowaną do swoich potrzeb.

    strefa edukacji - oferta szkół ponadpodstawowych z Powiatu Nowosolskiego - warsztaty dla uczniów szkół podstawowych
    strefa pracodawców - ok. 30 stanowisk pracodawców z Powiatu Nowosolskiego, ale także Zielonej Góry, Gorzowa Wlkp., a nawet z Warszawy i Wrocławia. Ta strefa dedykowana jest osobom bezrobotnym, poszukującym zatrudnienia oraz absolwentom - młodzieży z ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych, która za kilka miesięcy wejdzie na rynek pracy
    strefa inspiracji zawodowych - Strefa inspiracji zawodowych będzie nowością na tegorocznych Targach Pracy.  Eksperci będący w Strefie inspiracji zawodowych pomogą wyznaczyć cele oraz rozwiać wątpliwości związane z wyborem szkoły, kierunku, specjalizacji lub z dotychczasowym życiem zawodowym.

Wstęp wolny

PLAKAT

 

Zobacz także:

Wakacje w mieście

Wakacje w mieście nie muszą być nudne! Przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży bogatą ofertę zajęć sportowych, artystycznych czy edukacyjnych. Wszystkie zajęcia są bezpłatne i zaczynają się 1 lipca.

Więcej…

Uwaga, ważna informacja - WYBORY

W związku z prowadzonym remontem w budynku byłego Gimnazjum nr 3 przy ulicy Kasprowicza 8 informujemy, że:

Więcej…

Wspieramy akcję "kupuj lokalnie"

Nowa Sól włącza się do akcji Lubuskiego Centrum Produktu Regionalnego: „Wspieraj lubuskich producentów, kupuj lokalnie”, w której zachęca się do nabywania regionalnych produktów wytworzonych przez producentów z województwa lubuskiego.

Więcej…