Jak co roku przygotowaliśmy na grudzień promocję na gadżety promocyjne: -20% - to dobra okazja, aby zaopatrzyć się w niepowtarzalne przedmioty związane z Nową Solą.

Promocja obejmuje wszystkie gadżety i publikacje, wyłączone z niej są jedynie czarne koszulki z motywem rozsypanej soli, których cena i tak już na starcie została zmniejszona o ponad 26%, tak by mogła być dostępna dla większej ilości zainteresowanych.
Jeżeli chodzi o bombki, systematycznie powiększaliśmy całą kolekcję, począwszy od Solusia i Lusi, a skończywszy obecnie na ich małych krasnalach – dziś do oferty dołączyli Marcheweczka, Szóstek, Feluś oraz wyjątkowo bombka-jabłko, które kojarzymy naturalnie z naszym Parkiem Fizyki. Nie planujemy już tworzenia kolejnych nowych bombek, natomiast bazując na istniejącej już matrycy będziemy wznawiać istniejące już modele. Dla zainteresowanych przewidzieliśmy również kartki świąteczne z motywem krasnali oraz nowosolskiej architektury.
W swojej ofercie posiadamy świeżą dostawę kubków, z nowymi wzorami, porządne torby bawełniane z haftem (teraz w nowej odsłonie: zielonej, różowej oraz granatowej, do wyboru torby na krótszym oraz dłuższym pasku), magnesy, breloki.
W środę 4 grudnia będziemy dysponować już kalendarzami ściennymi na rok 2020 – cały kalendarz jest utrzymany w klimacie rowerowym, a to za sprawą ogólnopolskiej rywalizacji, znanej już nowosolanom „Rowerowej Stolicy Polski”, w której Nowa Sól zdobyła puchar we wrześniu tego roku. Zdjęcia przedstawiają rywalizację od początku do końca, przedstawiają samych uczestników i ich zaangażowanie. Puchar, jak już wiemy, jest przechodni, a to znaczy, że nie należy do końca do nas – musimy 3 lata z rzędu zwyciężyć, aby pozostał u nas. To nie lada gratka dla nas wszystkich, widzieliśmy już jakie poruszenie wywołała wrześniowa edycja, mamy nadzieję na jeszcze więcej kilometrów tym bardziej, że w przyszłym roku będziemy kręcić dla Nowej Soli w maju. Kalendarze będą również objęte promocją i będą kosztować ok. 15-16 zł.

Zobacz także:

Ferie w mieście 2020

Niestety zima skąpi śniegu, więc tymczasem nie ulepimy bałwana, ale Urząd Miejski w Nowej Soli przygotował dla nowosolskich uczniów wiele atrakcji aby uprzyjemnić ferie zimowe.

Więcej…

Kondolencje

Z wielkim żalem żegnamy Bronisława Malego, Radnego Rady Miejskiej w Nowej Soli, wspaniałego Przyjaciela i Trenera młodych sportowców. Odszedł Człowiek mądry, uczciwy i szlachetny. Niełatwo znaleźć słowa pociechy w tych trudnych dniach. Rodzinie oraz Najbliższym możemy jednak życzyć sił do zniesienia bólu i wyrazić nadzieję, że czas złagodzi poczucie straty.
Prezydent Nowej Soli Jacek Milewski
Wiceprezydent Natalia Walewska - Wojciechowska
wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego 
Przewodniczący Rady Miejskiej w Nowej Soli Andrzej Petreczko wraz z Radnymi Rady Miejskiej 
 

Nie żyje Radny Bronisław Maly

Z wielkim smutkiem informujemy, że w nocy z 10 na 11 stycznia, zmarł Radny Rady Miejskiej Bronisław Maly.

Więcej…