Z wielkim smutkiem informujemy, że w nocy z 10 na 11 stycznia, zmarł Radny Rady Miejskiej Bronisław Maly.

Był członkiem Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, w Radzie Miejskiej zasiadał z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Wadim Tyszkiewicz. Radnym był od 2014 roku. B. Maly był także prezesem Lubuskiego Związku Piłki Ręcznej i byłym trenerem kadry juniorów. Ostatnio trenował drugoligową Trójkę Nowa Sól. Miał 71 lat.
Cześć Jego Pamięci!

 

 

Zobacz także:

Kondolencje

Z wielkim żalem żegnamy Bronisława Malego, Radnego Rady Miejskiej w Nowej Soli, wspaniałego Przyjaciela i Trenera młodych sportowców. Odszedł Człowiek mądry, uczciwy i szlachetny. Niełatwo znaleźć słowa pociechy w tych trudnych dniach. Rodzinie oraz Najbliższym możemy jednak życzyć sił do zniesienia bólu i wyrazić nadzieję, że czas złagodzi poczucie straty.
Prezydent Nowej Soli Jacek Milewski
Wiceprezydent Natalia Walewska - Wojciechowska
wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego 
Przewodniczący Rady Miejskiej w Nowej Soli Andrzej Petreczko wraz z Radnymi Rady Miejskiej 
 

Nie żyje Radny Bronisław Maly

Z wielkim smutkiem informujemy, że w nocy z 10 na 11 stycznia, zmarł Radny Rady Miejskiej Bronisław Maly.

Więcej…

Lokalny Program rewitalizacji miasta

W związku z trwającym w Nowej Soli procesem rewitalizacji serdecznie zapraszamy do zaangażowania się wszystkich mieszkańców w aktualizację „Lokalnego Programu Rewitalizacji miasta Nowej Soli na lata 2016-2023”. Podjęte działania będę miały charakter partycypacyjny i aktywnie włączający nowosolan w opracowanie treści uaktualnionego LPR.

Więcej…