Zobacz także:

Grand Prix Nowej Soli w tenisie stołowym

Po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa do rywalizacji powróca pingpongiści. Finałowy turniej Grand Prix Nowej Soli w tenisie stołowym odbędzie się w 21 czerwca na hali MOSiR w Nowej Soli przy ulicy Św. Barbary 2.

Więcej…

Turniej piłki siatkowej

W najbliższy weekend (19-20 czerwca) w Nowej Soli rozegrany zostanie turniej Młodzieżowych Mistrzostw Województwa Lubuskiego w siatkówce plażowej. Rozgrywki odbywać się będą na boiskach do siatkówki plażowej przy ulicy 1 Maja 26.

Więcej…

Międzynarodowy spływ Wrocław-Berlin

Zapraszamy kajakarzy z Nowej Soli do przyłączenia się na dowolnej trasie do międzynarodowego spływu Wrocław-Berlin 2020.

Więcej…

tenis_mikolajMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji już po raz kolejny zorganizował Mikołajkowy turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży w 6 kategoriach wiekowych. W tegorocznym turnieju udział wzięło 48 uczniów reprezentujących szkoły podstawowe: SP Otyń, SP6 Nowa Sól, SP5 Nowa Sól, SP3 Nowa Sól oraz gimnazja: PG3 Nowa Sól, PG Otyń i PG1 Nowa Sól. Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

Wyniki:

Dziewczęta rocznik 2002 i młodsze

Martyna Dawid 2002 SP Otyń

Ewa Nebelska 2002 SP Otyń

Wiktoria Borowiecka 2002 SP Otyń

Aleksandra Żok 2003 SP Otyń

Dziewczęta rocznik 2000/2001

1. Sara Tomków 2000 SP Otyń

2. Aleksandra Zapłata 2000 SP Otyń

3. Daria Wyrzykowska 2001 SP Otyń

4. Małgorzata Sosnowska 2000 SP 3 Nowa Sól

5. Janowska Anna 2001 SP 6 Nowa Sól

6. Julia Kostrzon 2001 SP Otyń

7. Kopyściańska Daria 2001 SP 6 Nowa Sól

Dziewczęta rocznik 1999 i starsze

Julia Ozgowicz 1997 PG 1 Nowa Sól

Nikola Drożdżowska 1998 PG 1 Nowa Sól

Paulina Karolczyk 1998 PG 1 Nowa Sól

Chłopcy rocznik 2002 i młodsi

1. Jakub Derewońko 2002 SP Otyń

2. Kamil Hawryliszyn 2002 SP Otyń

3. Daniel Kaczmarek 2002 SP Otyń

4. Michał Misztal 2003 SP Otyń

5. Szymon Klamka 2002 SP 5 Nowa Sól

6. Filip Krasiński 2002 SP 5 Nowa Sól

Chłopcy rocznik 2000/2001

Damian Gumowski 2001 SP 6 Nowa Sól

Kacper Feszyk 2001 SP 6 Nowa Sól

Kacper Krajewski 2000 SP 3 Nowa Sól

Sebastian Wilk 2000 SP 6 Nowa Sól

5-6.

Hubert Pantera 2000 SP 5 Nowa Sól

Tomasz Morgała 2001 SP Otyń

7-8.

Wojciech Polański 2000 SP 6 Nowa Sól

Jakub Jaskółka 2001 SP 3 Nowa Sól

9-12.

Mateusz Gabryl 2000 SP 6 Nowa Sól

Natan Matusiak 2000 SP 6 Nowa Sól

Paskal Michalewicz 2001 SP 3 Nowa Sól

Bartłomiej Krysiek 2000 SP 5 Nowa Sól

Chłopcy rocznik 1999 i starsi

Tomasz Stasik 1997 PG 3 Nowa Sól

Bartosz Cyrulik 1997 PG Otyń

Kacper Kostrzon 1998 PG Otyń

Bartłomiej Lopko 1997 PG Otyń

5-6.

Emilian Mikuła 1997 PG 1 Nowa Sól

Krzysztof Jusis 1996 PG 1 Nowa Sól

7-8.

Kamil Zieliński 1996 PG 1 Nowa Sól

Maurycy Karp 1999 PG 1 Nowa Sól

9-12.

Michał Dąbrowski 1999 PG 1 Nowa Sól

Piotr Cińcio 1997 PG 1 Nowa Sól

Dominik Cedzidło 1997 PG 1 Nowa Sól

Konrad Urbański 1996 PG 1 Nowa Sól

13-16.

Patryk Romejko 1998 PG 1 Nowa Sól

Oskar Foltanowicz 1999 PG 1 Nowa Sól

Maciej Lech 1997 PG 3 Nowa Sól

Filip Adam 1998 PG 3 Nowa Sól

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Budynek główny

Kontakt:

ul. Świętej Barbary 2

Tel: +48 68 387 55 20

www.mosir-nowasol.pl

Park Krasnala

Kontakt:

ul. Al. Wolności

Tel: +48 68 415 66 69

ORLIK "KACZA GÓRKA"

Kontakt:

ul. Południowa

Tel: +48 68 415 66 68

Przystań pasażerska i Marina

Kontakt:

Marina

Tel: +48 68 38 71 944

Hala Widowiskowo-Sportowa

Kontakt:

ul.Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63

Stadion Sportowy

Kontakt:

ul. 1-go Maja 26

Tel: +48 68 387 78 07

Orlik Jana Pawła II

Kontakt:

ul. Jana Pawła II

Tel: +48 68 444 37 66

Orlik na Botanicznej

Kontakt:

ul. Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63