Zobacz także:

Wyniki rywalizacji w tenisie stołowym

W dniach 30 października - 4 listopada w hali sportowej przy ulicy Św. Barbary przebiegała rywalizacja w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 2019/2020.

Więcej…

II Grand Prix Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym

W Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie, w dniach 16-17 listopada 2019 odbył się II Grand Prix Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym, w ramach eliminacji do Mistrzostw Polski, które odbędą się na początku roku 2020.

Więcej…

Startuje Nowosolska Amatorska Liga Siatkówki

Startuje 13 edycja Nowosolskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.NALS to impreza, którą od lat organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Soli.

Więcej…

tenis_mikolajMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji już po raz kolejny zorganizował Mikołajkowy turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży w 6 kategoriach wiekowych. W tegorocznym turnieju udział wzięło 48 uczniów reprezentujących szkoły podstawowe: SP Otyń, SP6 Nowa Sól, SP5 Nowa Sól, SP3 Nowa Sól oraz gimnazja: PG3 Nowa Sól, PG Otyń i PG1 Nowa Sól. Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

Wyniki:

Dziewczęta rocznik 2002 i młodsze

Martyna Dawid 2002 SP Otyń

Ewa Nebelska 2002 SP Otyń

Wiktoria Borowiecka 2002 SP Otyń

Aleksandra Żok 2003 SP Otyń

Dziewczęta rocznik 2000/2001

1. Sara Tomków 2000 SP Otyń

2. Aleksandra Zapłata 2000 SP Otyń

3. Daria Wyrzykowska 2001 SP Otyń

4. Małgorzata Sosnowska 2000 SP 3 Nowa Sól

5. Janowska Anna 2001 SP 6 Nowa Sól

6. Julia Kostrzon 2001 SP Otyń

7. Kopyściańska Daria 2001 SP 6 Nowa Sól

Dziewczęta rocznik 1999 i starsze

Julia Ozgowicz 1997 PG 1 Nowa Sól

Nikola Drożdżowska 1998 PG 1 Nowa Sól

Paulina Karolczyk 1998 PG 1 Nowa Sól

Chłopcy rocznik 2002 i młodsi

1. Jakub Derewońko 2002 SP Otyń

2. Kamil Hawryliszyn 2002 SP Otyń

3. Daniel Kaczmarek 2002 SP Otyń

4. Michał Misztal 2003 SP Otyń

5. Szymon Klamka 2002 SP 5 Nowa Sól

6. Filip Krasiński 2002 SP 5 Nowa Sól

Chłopcy rocznik 2000/2001

Damian Gumowski 2001 SP 6 Nowa Sól

Kacper Feszyk 2001 SP 6 Nowa Sól

Kacper Krajewski 2000 SP 3 Nowa Sól

Sebastian Wilk 2000 SP 6 Nowa Sól

5-6.

Hubert Pantera 2000 SP 5 Nowa Sól

Tomasz Morgała 2001 SP Otyń

7-8.

Wojciech Polański 2000 SP 6 Nowa Sól

Jakub Jaskółka 2001 SP 3 Nowa Sól

9-12.

Mateusz Gabryl 2000 SP 6 Nowa Sól

Natan Matusiak 2000 SP 6 Nowa Sól

Paskal Michalewicz 2001 SP 3 Nowa Sól

Bartłomiej Krysiek 2000 SP 5 Nowa Sól

Chłopcy rocznik 1999 i starsi

Tomasz Stasik 1997 PG 3 Nowa Sól

Bartosz Cyrulik 1997 PG Otyń

Kacper Kostrzon 1998 PG Otyń

Bartłomiej Lopko 1997 PG Otyń

5-6.

Emilian Mikuła 1997 PG 1 Nowa Sól

Krzysztof Jusis 1996 PG 1 Nowa Sól

7-8.

Kamil Zieliński 1996 PG 1 Nowa Sól

Maurycy Karp 1999 PG 1 Nowa Sól

9-12.

Michał Dąbrowski 1999 PG 1 Nowa Sól

Piotr Cińcio 1997 PG 1 Nowa Sól

Dominik Cedzidło 1997 PG 1 Nowa Sól

Konrad Urbański 1996 PG 1 Nowa Sól

13-16.

Patryk Romejko 1998 PG 1 Nowa Sól

Oskar Foltanowicz 1999 PG 1 Nowa Sól

Maciej Lech 1997 PG 3 Nowa Sól

Filip Adam 1998 PG 3 Nowa Sól

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Budynek główny

Kontakt:

ul. Świętej Barbary 2

Tel: +48 68 387 55 20

www.mosir-nowasol.pl

Park Krasnala

Kontakt:

ul. Al. Wolności

Tel: +48 68 415 66 69

ORLIK "KACZA GÓRKA"

Kontakt:

ul. Południowa

Tel: +48 68 415 66 68

Przystań pasażerska i Marina

Kontakt:

Marina

Tel: +48 68 38 71 944

Hala Widowiskowo-Sportowa

Kontakt:

ul.Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63

Stadion Sportowy

Kontakt:

ul. 1-go Maja 26

Tel: +48 68 387 78 07

Orlik Jana Pawła II

Kontakt:

ul. Jana Pawła II

Tel: +48 68 444 37 66

Orlik na Botanicznej

Kontakt:

ul. Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63