Zobacz także:

Wyniki rywalizacji w tenisie stołowym

W dniach 30 października - 4 listopada w hali sportowej przy ulicy Św. Barbary przebiegała rywalizacja w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 2019/2020.

Więcej…

II Grand Prix Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym

W Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie, w dniach 16-17 listopada 2019 odbył się II Grand Prix Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym, w ramach eliminacji do Mistrzostw Polski, które odbędą się na początku roku 2020.

Więcej…

Startuje Nowosolska Amatorska Liga Siatkówki

Startuje 13 edycja Nowosolskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.NALS to impreza, którą od lat organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Soli.

Więcej…

siatka_dziewczt_05.03.2012W poniedziałek i wtorek w hali MOSiR na Botanicznej odbyły się Powiatowe Turnieje Minisiatkówki Dziewcząt i Chłopców szkół podstawowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. W zawodach dziewcząt zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 8 z Nowej Soli. W turnieju chłopców najlepsi okazali się również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8. Zwycięskie zespoły awansowały do półfinałów wojewódzkich. Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

Wyniki:

I. Mini Siatkówka dziewcząt „Czwórki"

SP 1 Nowa Sól - SP 8 Nowa Sól 0:2 (8:15,5:15)

SP 6 Nowa Sól - SP Siedlisko 0:2 (12:15,10:15)

SP 8 Nowa Sól - SP 6 Nowa Sól 2:0 (15:8,15:4)

SP 3 Nowa Sól - SP 1 Nowa Sól 2:1 (15:6,5:15,13:11)

SP 6 Nowa Sól - SP 3 Nowa Sól 1:2 (15:8,9:15,4:11)

SP Siedlisko - SP 8 Nowa Sól 0:2 (10:15,5:15)

SP 3 Nowa Sól - SP Siedlisko 0:2 (11:15,7:15)

SP 1 Nowa Sól - SP 6 Nowa Sól 2:1 (15:6,13:15,11:4)

SP Siedlisko - SP 1 Nowa Sól 2:0 (19:17,15:9)

SP 8 Nowa Sól - SP 3 Nowa Sól 2:0 (15:8,15:5)

Tabela:

1. SP 8 Nowa Sól 4 8 8:0 - awans do zawodów półfinałowych

2. SP Siedlisko 4 7 6:2

3. SP 3 Nowa Sól 4 6 4:6

4. SP 1 Nowa Sól 4 5 3:7

5. SP 6 Nowa Sól 4 4 2:8

SP 8: Patrycja Ozgowicz, Ola Krzyśko, Monika Litoborska, Kinga Stec, Klaudia Bandurowska, Wiktoria Gruszczyńska, Martyna Rygiel, Kamila Pogoda, Daria Baksalary, Karolina Smoter

Trener: Grzegorz Cegiełka.

II. Mini Siatkówka chłopców „Czwórki"

SP 8 Nowa Sól - SP 1 Nowa Sól 2:0 (25:13,25:7)

Kolejność:

1. SP 8 Nowa Sól - awans do zawodów półfinałowych

2. SP 1 Nowa Sól

SP 8: Arek Zarzecki, Michał Matuszczak, Filip Ratajczak, Adrian Daniluk, Bartek Król, Maciej Greń, Daniel Nawracała, Mariusz Wędrychowski, Mirosław Rakowicz, Jakub Adamcewicz

Trener: Grzegorz Cegiełka

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Budynek główny

Kontakt:

ul. Świętej Barbary 2

Tel: +48 68 387 55 20

www.mosir-nowasol.pl

Park Krasnala

Kontakt:

ul. Al. Wolności

Tel: +48 68 415 66 69

ORLIK "KACZA GÓRKA"

Kontakt:

ul. Południowa

Tel: +48 68 415 66 68

Przystań pasażerska i Marina

Kontakt:

Marina

Tel: +48 68 38 71 944

Hala Widowiskowo-Sportowa

Kontakt:

ul.Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63

Stadion Sportowy

Kontakt:

ul. 1-go Maja 26

Tel: +48 68 387 78 07

Orlik Jana Pawła II

Kontakt:

ul. Jana Pawła II

Tel: +48 68 444 37 66

Orlik na Botanicznej

Kontakt:

ul. Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63