Zobacz także:

Wyniki rywalizacji w tenisie stołowym

W dniach 30 października - 4 listopada w hali sportowej przy ulicy Św. Barbary przebiegała rywalizacja w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 2019/2020.

Więcej…

II Grand Prix Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym

W Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie, w dniach 16-17 listopada 2019 odbył się II Grand Prix Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym, w ramach eliminacji do Mistrzostw Polski, które odbędą się na początku roku 2020.

Więcej…

Startuje Nowosolska Amatorska Liga Siatkówki

Startuje 13 edycja Nowosolskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.NALS to impreza, którą od lat organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Soli.

Więcej…

XVII_kolejka_NALS_07.03.2012rSiatkarze nowosolskiej ligi rozegrali przedostatnią kolejkę rundy zasadniczej. W meczu o fotel lidera po rundzie zasadniczej, GOKiS po bardzo emocjonującym spotkaniu pokonał Ares 2:1. Po wczorajszych spotkaniach znamy pary, które zagrają w fazie play-off o miejsca 1-4. Lider GOKiS zagra z Gedią, a w drugiej parze Ares z Olimpem. Za tydzień poznamy pary, które zagrają o miejsca 5-8. Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

Wyniki XVII kolejki:

„Astra Kadet" Nowa Sól - „Lubusz" Lipiny 1:2 (20:25,24:26,25:16)

„Astra Kadet": Mateusz Gawryłkowicz, Aleksander Poznański, Kacper Mielczarek, Seweryn Smętek, Marcin Legieć, Artur Szułczyński, Damian Sasin, Patryk Olejniczak

Lubusz": Marcin Drupka, Łukasz Radkowiak, Marcin Cieślik, Jacek Banaszak, Damian Chałupka

„Ares" Nowa Sól - GOKiS Siedlisko 1:2 (28:26,21:25,27:29)

Ares": Grzegorz Kuzemczak, Maciej Frąckiewicz, Bartłomiej Lis, Paweł Tyrakowski, Radosław Jaz, Mirosław Kasprowicz, Michał Woronowicz

GOKiS: Tadeusz Kowalik, Rafał Dudziński, Szymon Kowalik, Tomasz Hardy, Paweł Karimow, Dorota Dudzińska, Juliusz Chilicki

„Olimp" Nowa Sól - „Żubry" Brzeźnica 2:1 (25:19,25:21,20:25)

Olimp: Leszek Świderski, Robert Gondyk, Rafał Popiołek, Adam Łechtański, Kamil Leksycki, Mateusz Kot, Tomasz Stasina

„Żubry": Piotr Marczuk, Jan Marczuk, Monika Leka, Konrad Wygnaniec, Kamil Rewaj, Grzegorz Gabryś, Wojciech Sobczak, Bartłomiej Zagrodny

MOSiR N. Sól/ Kożuchów - „Astra Młodzik" Nowa Sól - przełożony 13.03.2012

„Gedia Poland" Nowa Sól - pauza

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Budynek główny

Kontakt:

ul. Świętej Barbary 2

Tel: +48 68 387 55 20

www.mosir-nowasol.pl

Park Krasnala

Kontakt:

ul. Al. Wolności

Tel: +48 68 415 66 69

ORLIK "KACZA GÓRKA"

Kontakt:

ul. Południowa

Tel: +48 68 415 66 68

Przystań pasażerska i Marina

Kontakt:

Marina

Tel: +48 68 38 71 944

Hala Widowiskowo-Sportowa

Kontakt:

ul.Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63

Stadion Sportowy

Kontakt:

ul. 1-go Maja 26

Tel: +48 68 387 78 07

Orlik Jana Pawła II

Kontakt:

ul. Jana Pawła II

Tel: +48 68 444 37 66

Orlik na Botanicznej

Kontakt:

ul. Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63