Zobacz także:

Powiatowe biegi przełajowe

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że we wtorek 3 października w ramach eliminacji Lubuskiej Olimpiady Młodzieży rozegrane zostaną Powiatowe Biegi Przełajowe w kategorii indywidualnej oraz drużynowej.

Więcej…

Nowy sezon NALS

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Soli ogłasza zapisy do rozgrywek XII edycji Nowosolskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki sezonu 2017/2018.

Więcej…

Startują czwartki lekkoatletyczne

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji podaje terminy jesiennych zawodów, w ramach Czwartków Lekkoatletycznych.

Więcej…

W niedzielę 3 września w Nowej Soli odbył się turniej oldbojów w siatkówce plażowej. W zawodach udział wzięło 6 par, a miejscem rozgrywek były boiska plażowe na terenie kąpieliska "Wodny Świat".

Organizatorami turnieju obok MOSIR-u była MKST Astra.

Rywalizację wygrała zielonogórska para Paweł Dżyga / Radosław Janek pokonując w finale siatkarzy z Sulechowa Marcin Bilon / Jakub Pudzianowski.

Poniżej szczegółowe wyniki:

TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ „VOLLEY CUP NOWA SÓL 2017 – OLDBOY” - Nowa Sól, 03.09.2017 r.

Grupa A

G. Rogula / W. Swaryczewski - J. Bąkiewicz / R. Bąkiewicz 2:1 (15:13,9:15,12:10)

R. Popiołek / R. Gondyk - G. Rogula / W. Swaryczewski 2:1 (9:15,15:10,11:8)

J. Bąkiewicz / J. Bąkiewicz - R. Popiołek / R. Gondyk 1:2 (11:15,15:17,8:11)

Tabela

  1.  R. Popiołek / R. Gondyk 2 4 4:2 - awans do półfinału
  2. G. Rogula / W. Swaryczewski 2 3 3:3 - awans do półfinału
  3. J. Bąkiewicz / R. Bąkiewicz 2 2 2:4

Grupa B

Z. Gadkowski / W. Holewiński - P. Dżyga / R. Janek 0:2 (4:15,4:15)

M. Bilon / J. Pudzianowski - Z. Gadkowski / W. Holewiński 2:0 (15:5,15:8)

P. Dżyga / R. Janek - M. Bilon / J. Pudzianowski 2:0 (15:12,15:13)

Tabela

  1.  P. Dżyga / R. Janek 2 4 4:0 - awans do półfinału
  2. M. Bilon / J. Pudzianowski 2 3 2:2 - awans do półfinału
  3. Z. Gadkowski / W. Holewiński 2 2 0:4

Półfinały

P. Dżyga / R. Janek - G. Rogula / W. Swaryczewski 2:0 (15:4,15:5)

R. Popiołek / R. Gondyk - M. Bilon / J. Pudzianowski 1:2 (11:15,15:12,8:11)

Mecz o III miejsce

G. Rogula / W. Swaryczewski - R. Popiołek / R. Gondyk 0:2 (10:15,10:15)

Finał

P. Dżyga / R. Janek - M. Bilon / J. Pudzianowski 2:0 (15:11,15:8)

Kolejność końcowa:

1. Paweł Dżyga / Radosław Janek - Zielona Góra
2. Marcin Bilon / Jakub Pudzianowski - Sulechów
3. Rafał Popiołek / Robert Gondyk - Nowa Sól
4. Grzegorz Rogula / Wojciech Swaryczewski - Kożuchów
5-6. Roman Bąkiewicz / Janusz Bąkiewicz - Wschowa
5-6. Zbigniew Gadkowski / Włodzimierz Holewiński - Wschowa

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Budynek główny

Kontakt:

ul. Świętej Barbary 2

Tel: +48 68 387 55 20

www.mosir-nowasol.pl

Park Krasnala

Kontakt:

ul. Al. Wolności

Tel: +48 68 415 66 69

ORLIK "KACZA GÓRKA"

Kontakt:

ul. Południowa

Tel: +48 68 415 66 68

Przystań pasażerska i Marina

Kontakt:

Marina

Tel: +48 68 38 71 944

Hala Widowiskowo-Sportowa

Kontakt:

ul.Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63

Stadion Sportowy

Kontakt:

ul. 1-go Maja 26

Tel: +48 68 387 78 07

Orlik Jana Pawła II

Kontakt:

ul. Jana Pawła II

Tel: +48 68 444 37 66

Orlik na Botanicznej

Kontakt:

ul. Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63