Zobacz także:

Turniej pingpongistów Gedia Poland

Amatorzy tenisa stołowego z „Gedii Poland” rozegrali kolejny jesienny turniej tenisa stołowego pracowników tej firmy.

Więcej…

Wyniki III kolejki Nowosolskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

W poniedziałek 27 listopada, w  III kolejce Nowosolskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki uzyskano następujące wyniki:

Więcej…

Turniej siatkówki młodzików o Puchar Dyrektora MOSiR

W najbliższą sobotę, 11 listopada br. w hali MOSiR przy Botanicznej odbędzie się turniej siatkówki młodzików o Puchar Dyrektora MOSiR.

Więcej…

W hali sportowej przy ulicy Św. Barbary odbył się turniej tenista stołowego dziewcząt i chłopców szkół podstawowych (rocznik 2005 i młodsi) w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 2017/2018.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła Szkoła Podstawowa z Mirocina Dolnego, natomiast wśród chłopców najlepsi byli uczniowie z Otynia. Triumfatorzy rozgrywek uzyskali awans do finałów LOM.

 

Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki zawodów.

I. Drużynowy tenis stołowy dziewcząt – Igrzyska Dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - Nowa Sól 07.11.2017 r.

  • SP Mirocin Dolny - SP Otyń 3:0

Martyna Korwel – Magda Ważna 3:2 (9:11,14:12,9:11,11:6,11:7) 1:0

Marlena Trybus – Julia Humeniuk 3:2 (11:4,11:4,8:11,11:13,13:11) 2:0

Korwel/Trybus – Ważna/Humeniuk 3:0 (11:4,11:6,11:9) 3:0

Klasyfikacja końcowa

1) SP Mirocin Dolny - awans do finałów LOM

2) SP Otyń

II. Drużynowy tenis stołowy chłopców – Igrzyska Dzieci - Nowa Sól 07.11.2017 r.

  • SP Mirocin Dolny - SP Otyń 0:3

Oliwier Nowobielski – Mikołaj Nowak 0:3 (7:11,1:11,6:11) 0:1

Kacper Zambroziewicz – Franciszek Papież 0:3 (3:11,4:11,1:11) 0:2

Wiktor Woźniak/Zambroziewicz - Nowak/Papież 0:3 (4:11,10:12,7:11) 0:3

  • SP 8 II Nowa Sól - SP 8 I Nowa Sól 0:3

Szymon Małecki – Alan Kołogryw 0:3 (2:11,5:11,6:11) 0:1

Krzysztof Pusiewicz – Tomasz Szatkowski 1:3 (5:11,9:11,11:9,7:11) 0:2

Małecki/Jusiewicz – Kołogryw/Szatkowski 0:3 (5:11,7:11,9:11) 0:3

  • SP Otyń - SP 8 I Nowa Sól 3:0

Papież - Kołogryw 3:0 (11:4,11:5,11:4) 1:0

Nowak – Szatkowski 3:0 (11:4,11:5,11:4) 2:0

Papież/Nowak – Kołogryw/Szatkowski 3:1 (11:6,12:10,8:11,11:3) 3:0

  • SP Mirocin Dolny - SP 8 II Nowa Sól 3:0

Woźniak – Małecki 3:0 (11:8,11:9,12:10) 1:0

Zambroziewicz – Pusiewicz 3:0 (12:10,11:7,11:9) 2:0

Woźniak/Zambroziewicz – Małecki /Pusiewicz 3:1 (11:4,9:11,11:8,11:5) 3:0

  • SP 8 II Nowa Sól - SP Otyń 0:3

Małecki – Nowak 1:3 (12:10,6:11,6:11,2:11) 0:1

Pusiewicz – Papież 0:3 (4:11,5:11,3:11) 0:2

Małecki/Pusiewicz – Nowak/Papież 0:3 (1:11,5:11,7:11) 0:3

  • SP 8 I Nowa Sól - SP Mirocin Dolny 3:1

Kołogryw – Nowosielski 3:0 (11:8,11:9,13:11) 1:0

Szatkowski – Zambroziewicz 2:3 (11:4,9:11,9:11,11:6,8:11) 1:1

Kołogryw/Szatkowski – Nowobielski/Zambroziewicz 3:0 (11:8,11:7,11:7) 2:1

Kologryw – Zambroziewicz 3:0 (11:6,11:6,11:1) 3:1

Klasyfikacja końcowa

1) SP Otyń 3 3 9:0 – awans do finałów LOM

2) SP 8 I Nowa Sól 3 2 6:4

3) SP Mirocin Dolny 3 1 4:6

4) SP 8 II Nowa Sól 3 0 0:9

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Budynek główny

Kontakt:

ul. Świętej Barbary 2

Tel: +48 68 387 55 20

www.mosir-nowasol.pl

Park Krasnala

Kontakt:

ul. Al. Wolności

Tel: +48 68 415 66 69

ORLIK "KACZA GÓRKA"

Kontakt:

ul. Południowa

Tel: +48 68 415 66 68

Przystań pasażerska i Marina

Kontakt:

Marina

Tel: +48 68 38 71 944

Hala Widowiskowo-Sportowa

Kontakt:

ul.Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63

Stadion Sportowy

Kontakt:

ul. 1-go Maja 26

Tel: +48 68 387 78 07

Orlik Jana Pawła II

Kontakt:

ul. Jana Pawła II

Tel: +48 68 444 37 66

Orlik na Botanicznej

Kontakt:

ul. Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63