Zobacz także:

Wyniki rywalizacji w tenisie stołowym

W dniach 30 października - 4 listopada w hali sportowej przy ulicy Św. Barbary przebiegała rywalizacja w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 2019/2020.

Więcej…

II Grand Prix Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym

W Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie, w dniach 16-17 listopada 2019 odbył się II Grand Prix Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym, w ramach eliminacji do Mistrzostw Polski, które odbędą się na początku roku 2020.

Więcej…

Startuje Nowosolska Amatorska Liga Siatkówki

Startuje 13 edycja Nowosolskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.NALS to impreza, którą od lat organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Soli.

Więcej…

7 listopada wystartowała Nowosolska Amatorska Liga Siatkówki. Do tegorocznej, XII edycji zgłosiło się sześć ekip, które rywalizować będą do wiosny przyszłego roku.

Wyniki 1 kolejki:
 
„Ares” Nowa Sól - „Dzikie Lisy” Nowa Sól 2:1 (22:25,25:20,25:18)
 
„Ares”: Rafał Dudziński, Dorota Dudzińska, Jakub Czarnecki, Jan Czarnecki, Paweł Tyrakowski, Piotr Kuzemczak
 
„Dzikie Lisy”: Andrzej Lisowski, Kamil Sandecki, Patryk Przybyła, Tomasz Cyran, Piotr Musielak, Waldemar Magda, Adam Bredlak, Bartek Andrzejewski
 
 
 
„Stracone Talenty” Nowa Sól - „Astra Kadet” Nowa Sól 3:0 (25:15,25:21,26:24)
 
„Stracone Talenty”: Rafał Popiołek, Robert Gondyk, Łukasz Wawer, Marek Dubeltówka, Piotr Flis, Hubert Czech, Mariusz Nowak, Karolina Bugajewska
 
„Astra Kadet”: Ciechanowicz, Kałuski, Maćkowski, Lopko, Majchrzak, Korż, Polegaj, Siercha, Wojciechowski, Pawlicki, Olejniczak
 
 
 
„Szerszenie” Siedlisko - SMS „Amator” Głogów 0:3 (14:25,8:25,20:25)
 
„Szerszenie”: Hubert Patoła, Artur Wiśniewski, Remigiusz Straus, Tomasz Przywarty, Sandra Słońska, Juliusz Chilicki, Małgorzata Chilicka, Paweł Szymczak
 
„Amator”: Paweł Wieczorek, Patryk Koprowski, Michał Piwek, Marcin Piwko, Bartosz Kubiak, Paweł Smolan, Dawid Chachulski, Mateusz Kulczycki

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Budynek główny

Kontakt:

ul. Świętej Barbary 2

Tel: +48 68 387 55 20

www.mosir-nowasol.pl

Park Krasnala

Kontakt:

ul. Al. Wolności

Tel: +48 68 415 66 69

ORLIK "KACZA GÓRKA"

Kontakt:

ul. Południowa

Tel: +48 68 415 66 68

Przystań pasażerska i Marina

Kontakt:

Marina

Tel: +48 68 38 71 944

Hala Widowiskowo-Sportowa

Kontakt:

ul.Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63

Stadion Sportowy

Kontakt:

ul. 1-go Maja 26

Tel: +48 68 387 78 07

Orlik Jana Pawła II

Kontakt:

ul. Jana Pawła II

Tel: +48 68 444 37 66

Orlik na Botanicznej

Kontakt:

ul. Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63