Zobacz także:

Wyniki rywalizacji w tenisie stołowym

W dniach 30 października - 4 listopada w hali sportowej przy ulicy Św. Barbary przebiegała rywalizacja w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 2019/2020.

Więcej…

II Grand Prix Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym

W Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie, w dniach 16-17 listopada 2019 odbył się II Grand Prix Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym, w ramach eliminacji do Mistrzostw Polski, które odbędą się na początku roku 2020.

Więcej…

Startuje Nowosolska Amatorska Liga Siatkówki

Startuje 13 edycja Nowosolskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.NALS to impreza, którą od lat organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Soli.

Więcej…

We wtorek 22 października w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Gimnazjalnej w Nowej Soli rozegrano powiatowe turnieje badmintona dziewcząt i chłopców w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Poniżej przedstawiamy wyniki zmagań:

I. Drużynowy badminton chłopców – Igrzyska Dzieci (rocznik 2007 i młodsi)

    SP 2 Nowa Sól - SP 8 Nowa Sól 3:0

Błażej Czajkowski– Krystian Olejniczak 2:1 (11:4,9:11,11:8) 1:0

Dawid Sinchinov – Konrad Lange 2:0 (11:5,11:4) 2:0

Czajkowski/Sinchinov– Bukowiecki/Olejniczak 2:0 (11:7,11:3) 3:0

Awans – SP 2 Nowa Sól

II. Drużynowy badminton dziewcząt– Igrzyska Dzieci (rocznik 2007 i młodsi)

    SP 2 Nowa Sól - SP 8 Nowa Sól3:0

Sandra Karwalajtys – Olivia Półtorak 2:0 (11:6,11:4) 1:0

Katarzyna Szymańska – Joanna Uliasz 2:1 (11:4,8:11,11:10) 2:0

Karwalajtys/Szymańska – Cukier/Prałat 2:0 (11:8,11:7) 3:0

Awans – SP 2 Nowa Sól

III. Drużynowy badminton chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005-2006)

Awans - SP 2 Nowa Sól

IV. Drużynowy badminton dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005-2006)

Awans - SP 2 Nowa Sól

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Budynek główny

Kontakt:

ul. Świętej Barbary 2

Tel: +48 68 387 55 20

www.mosir-nowasol.pl

Park Krasnala

Kontakt:

ul. Al. Wolności

Tel: +48 68 415 66 69

ORLIK "KACZA GÓRKA"

Kontakt:

ul. Południowa

Tel: +48 68 415 66 68

Przystań pasażerska i Marina

Kontakt:

Marina

Tel: +48 68 38 71 944

Hala Widowiskowo-Sportowa

Kontakt:

ul.Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63

Stadion Sportowy

Kontakt:

ul. 1-go Maja 26

Tel: +48 68 387 78 07

Orlik Jana Pawła II

Kontakt:

ul. Jana Pawła II

Tel: +48 68 444 37 66

Orlik na Botanicznej

Kontakt:

ul. Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63