Zobacz także:

Wyniki rywalizacji w tenisie stołowym

W dniach 30 października - 4 listopada w hali sportowej przy ulicy Św. Barbary przebiegała rywalizacja w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 2019/2020.

Więcej…

II Grand Prix Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym

W Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie, w dniach 16-17 listopada 2019 odbył się II Grand Prix Polski niepełnosprawnych w tenisie stołowym, w ramach eliminacji do Mistrzostw Polski, które odbędą się na początku roku 2020.

Więcej…

Startuje Nowosolska Amatorska Liga Siatkówki

Startuje 13 edycja Nowosolskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.NALS to impreza, którą od lat organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Soli.

Więcej…

wyjdz-na-soloZapraszamy nowosolskich solistów, zespoły instrumentalne i wokalno-instrumentalne do wzięcia udziału w konkursie mającym na celu prezentację uzdolnień muzycznych przed szeroką publicznością oraz odkrywanie i promowanie amatorskiej twórczości muzycznej mieszkańców Nowej Soli.

Uczestnicy konkursu zobowiązani są do przygotowania jednego utworu (z listy piosenek lub utworu autorskiego) oraz zaprezentowania go na Eliminacjach, które odbędą się w Nowosolskim Domu Kultury w dniu 4 kwietnia 2013 roku o godzinie 15.00.
Najlepsi wykonawcy Eliminacji otrzymają nominację uprawniającą do udziału w przeglądzie „Wyjdź na solo" podczas Nowosolskiej Majówki (5 maja br.), a laureaci majowego przeglądu otrzymają oprócz nagród rzeczowych i upominków akredytację do występu podczas koncertu estradowego „Nowosolskie Nadzieje" w ramach obchodów Dni Solan 2013.
NDK zapewnia wszystkim wykonawcom pomoc warsztatową przy opracowywaniu utworów, a wokalistom profesjonalny akompaniament.
Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich przedziałów wiekowych .
Zgłoszenia będą przyjmowane do 29 marca 2013 r. na adres:

Nowosolski Dom Kultury
ul. Marszałka J. Piłsudskiego 49
67-100 Nowa Sól

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

karate zawody2013Działając w porozumieniu z Komisją Kyokushin Polskiego Związku Karate, Nowosolski Klub Karate Kyokushin ma zaszczyt zaprosić na Mistrzostwa Karate Makroregionu Zachodniego, które odbędą się 24 marca 2013 roku w Hali MOSiR przy ulicy Botanicznej 22 w Nowej Soli. Godzina 9.00- eliminacje, 15.30 – oficjalne otwarcie-finały. Zapraszamy!

W hali MOSiR przy ul. Botanicznej odbyły się rejonowe zawody piłki siatkowej chłopców w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 2012/13. Drugie miejsce w turnieju i awans do dalszych rozgrywek uzyskali zawodnicy Gimnazjum nr 3 z Nowej Soli.

druga runda play-off NALS 20.03.2013W środę 20 marca br. siatkarze nowosolskiej ligi rozegrali rewanżowe mecze fazy play-off. Po rozegraniu tych spotkań wiemy, że o mistrzostwo rozgrywek sezonu 2012/13 zagrają zawodnicy GOKiS Siedlisko, natomiast kto będzie ich rywalem rozstrzygnie trzeci mecz pomiędzy "Aresem" i "Olimpem". O piąte miejsce powalczą "Astra" Kadet i "Murena" Bytom Odrzański, a w meczu o miejsce siódme MOSiR zmierzy się z "Lubuszem". Dodatkowe spotkanie, jak również mecze o miejsca 5-8 rozegrane zostaną w środę 27 marca.

 

 

 

Nowosolska Amatorska Liga Siatkówki VII Edycja
Wyniki II rundy PLAY OFF – 20.03.2013 r.

o miejsca V-VIII
„Astra Kadet" Nowa Sól - MOSiR N.Sól/Kożuchów 2:1 (25:23,23:25,25:16)
„Astra Kadet": Kacper Mielczarek, Aleksander Poznański, Mateusz Gawryłkowicz, Adrian Zakrzewski, Adam Rzewuski, Adrian Kwiatkowski, Marcin Legieć, Patryk Olejniczak, Arkadiusz Zakrzewski, Patryk Turos
MOSiR: Grzegorz Rogula, Marcin Kumek, Cezary Grajner, Michał Józefczyk, Tomasz Szuster, Marek Majorczyk
Stan rywalizacji 2:0 dla „Astra Kadet" – awans do meczu o V miejsce

„Lubusz" Lipiny - „Murena" Bytom Odrz. 0:3 (10:25,21:25,20:25)
Lubusz": Marcin Cieślik, Jarosław Burdka, Leszek Tomaszewski, Sławomir Kikuła, Julian Woźniczak, Jan Zięba
„Murena": Adrian Niżnikowski, Stanisław Głębski, Ryszard Rapke, Piotr Woźniak, Krzysztof Sarul, Krystian Sarul, Jędrzej Morawski
Stan rywalizacji 2:0 dla „Mureny" – awans do meczu o V miejsce

o miejsca I-IV
„Gedia Poland" Nowa Sól - GOKiS Siedlisko 0:3 (28:30,23:256,18:25)
GOKiS: Rafał Dudziński, Dorota Dudzińska, Paweł Szymczak, Szymon Kowalik, Juliusz Chilicki, Tomasz Hardy,
Gedia Poland: Szymon Heliński, Jakub Filipek, Dawid Rewus, Piotr Kuzemczak, Michał Kramczyński, Przemysław Adamczak, Maciej Rewus
Stan rywalizacji 2:0 dla GOKiS – awans do finału o I miejsce

„Olimp" Nowa Sól - „Ares" Nowa Sól 0:3 (16:25,22:25,16:25)
„Olimp": Adam Łechtański, Przemysław Szczepański, Rafał Popiołek, Robert Gondyk, Leszek Świderski, Piotr Flis
Ares": Bartłomiej Lis, Michał Rybarczyk, Nikolas Sarnowski, Mateusz Talkowski, Radosław Jaz
Stan rywalizacji 1:1

27 marca 2013
18,00 "Astra Kadet"- "Murena" (mecz o V miejsce)
19,30 "Olimp"-"Ares" (III mecz o awans do finału), MOSiR – "Lubusz" (mecz o VII miejsce)
Hala MOSiR, ul. Botaniczna 22

Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony, jubileuszowego XXX "Półmaratonu Solan". Od tej chwili wszelkie bieżące informacje oraz wszystko co jest związane z poprzednimi półmaratonami znajdą Państwo pod adresem http://polmaratonsolan.pl/

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Budynek główny

Kontakt:

ul. Świętej Barbary 2

Tel: +48 68 387 55 20

www.mosir-nowasol.pl

Park Krasnala

Kontakt:

ul. Al. Wolności

Tel: +48 68 415 66 69

ORLIK "KACZA GÓRKA"

Kontakt:

ul. Południowa

Tel: +48 68 415 66 68

Przystań pasażerska i Marina

Kontakt:

Marina

Tel: +48 68 38 71 944

Hala Widowiskowo-Sportowa

Kontakt:

ul.Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63

Stadion Sportowy

Kontakt:

ul. 1-go Maja 26

Tel: +48 68 387 78 07

Orlik Jana Pawła II

Kontakt:

ul. Jana Pawła II

Tel: +48 68 444 37 66

Orlik na Botanicznej

Kontakt:

ul. Botaniczna 22

Tel: +48 68 387 03 63